Terra Flower Power – ostatni tydzień głosowania

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już ostatni tydzień, podczas którego możecie oddawać głosy w plebiscycie Terra Flower Power. Do tej pory naliczyliśmy ich już ponad 83 tys.!

wieze kwiatowe terra

Zacięta walka

Na największe wsparcie internautów do tej pory mógł liczyć Międzyrzecz, który zdobył już niemal 9 tys. głosów i od kilkunastu dni zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu. Dynamicznie zmienia się sytuacja na drugim miejscu podium: aktualnie jest to Andrychów, który wyprzedził Siemiatycze, a tym samym stracił je ostatnią pozycję.

Podium w poniedziałek, 22 sierpnia o godzinie 16:15

Międzyrzecz – 8955 głosów

terra-flower-power-międzyrzecz-2

Andrychów – 8840 głosów

terra-flower-power-andrychów-5

Siemiatycze – 8787 głosów

Siemiatycze

Tuż za podium, jednak z nie mniejszą ochotą na wygraną, czekają na Wasze głosy Jelcz-Laskowice, Kęty oraz Świnoujście.

Jelcz-Laskowice

turniej3

Kęty

terra-flower-power-kęty-1

Świnoujście

terra-flower-power-świnoujście-3-1

Każde z uczestniczących w plebiscycie miast ma nadal szansę na zwycięstwo – konkurs trwa jeszcze do północy 29 sierpnia, a do tej pory stawka może ulec zmianie. Na wyniki i oficjalną prezentację Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce zapraszamy już 30 sierpnia o godz. 10 na nasz fanpage oraz bloga.

Chcę, by moje miasto wygrało!

Promowanie swojego faworyta nie jest trudne. Aby zwiększyć szansę swojego miasta na wygraną, wystarczy udostępnić informację o głosowaniu poprzez kanały social media widoczne pod zdjęciami w każdej z konkursowych galerii. Można również opublikować specjalny baner, który stworzyliśmy dla każdego uczestnika. Dobrym pomysłem jest również zaproszenie do promowania miasta również lokalne media, tak jak zrobiło to Świnoujście, Władysławowo lub Olsztyn.

Dlaczego warto?

Cenne nagrody rzeczowe: wieża kwiatowa H2000, donica Gianto 120 i voucher na zakupy produktów z oferty firmy Terra Group, to zaledwie część przewidzianych dla trójki najpiękniejszych miejscowości wyróżnień. Warto wspomnieć również o prestiżowym tytule, Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce, a także honorowym miejscu w kalendarzu Terra na 2017 rok, który dystrybuowany jest w większości jednostek samorządowych w kraju. Waszą „Małą Ojczyznę” może zobaczyć i podziwiać każdy Polak!

kalendarz terra 2

We wrześniu gramy dalej!

Puck, Pabianice oraz Giżycko – to trzy miasta, które zwyciężyły w plebiscycie w poprzednim roku. To właśnie ich reprezentanci wejdą w skład kapituły i wspólnie wybiorą miasto, które w ich opinii zasługuje na honorowe wyróżnienie. Niezależnie spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu fotografii wybierzemy 10 najbardziej ciekawych, których autorów wyróżnimy dodatkowymi nagrodami – doniczkami ziołowymi Brussels Herbs marki Elho.

Elho Brussel Herbs Duo

Warto wiedzieć!

W trosce o uczciwość głosowania chcemy dodatkowo wyeksponować zasadę, której przestrzegamy dla dobra uczestników konkursu. Pragniemy przypomnieć, iż  każdy oddany głos liczy się pojedynczo z każdego adresu IP (nie dotyczy miejsc, w których wiele komputerów funkcjonuje pod tym samym adresem – np. osiedli mieszkaniowych, jednostek administracyjnych, etc.) i każda próba oszustwa/obejścia tej zasady będzie skutkowała kolejno: ostrzeżeniem i wyzerowaniem głosów uznanych za fałszywe, a ostatecznie dyskwalifikacją uczestnika rozumianą jako wyłączenie danego Miasta z udziału w konkursie.

Po oddaniu głosu możliwość ponownego zagłosowania aktywuje się po upływie 24 godzin.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2016

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2015

 

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz