Terra Flower Power – ostatni dzień zgłoszeń!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

62 miast z całej Polski walczy o tytuł Najpiękniej Ukwieconego – jeszcze do północy czekamy na kolejne zgłoszenia. W grze są już m.in. Szprotawa, Kwidzyn, Grójec… Kto do nich dołączy?

terra flower power

Węgrów
Autor: UM Węgrów

Dzisiaj zamykamy etap zbierania zgłoszeń miast, które pretendują do tytułu Najpiękniej Ukwieconego. Obecnie w stawce jest 62 zawodników, jednak sytuacja zmienia się z każdą chwilą!

Bodzentyn
Autor: Barbara Błachut

Aby zobaczyć wszystkie zgłoszone miasta, zajrzyjcie do galerii lub na mapę i już teraz wybierzcie swojego faworyta. Już 1 sierpnia rusza aplikacja konkursowa na naszym profilu na Facebooku – od tego momentu losy plebiscytu znajdują się już tylko w rękach Internautów.

Śrem
Autor: UM Śrem

Zachęcamy do wsparcia swoich faworytów: w galerii konkursowej na naszym blogu znajdują się specjalne banery, które można pobrać i udostępnić na swoim profilu, stronie bądź pośród znajomych – w ten sposób informacja o głosowaniu dotrze jeszcze dalej!

terra flower power

Brzozów
Autor: UM Brzozów
Moryń
Autor: UM Moryń

Im większa ilość głosów, tym większa szansa na to, że to właśnie Wasz faworyt zyska atrakcyjne nagrody: kaskadową konstrukcję kwietnikową H2000, zaszczytny tytuł Najpiękniej Ukwieconego, a także trafi na jedną z kart miejskiego kalendarza Terra na rok 2015.

plebiscyt terra flowe power 2014Ze względu na duże zainteresowanie plebiscytem postanowiliśmy przedłużyć etap głosowania aż do ostatniego 31 sierpnia. Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce zostanie oficjalnie ogłoszone już dzień później.

terra flower power

Pokaż, że to właśnie Twoje Miasto zasługuje na miano Najpiękniej Ukwieconego, pochwal się nim i zgłoś je do Plebiscytu Terra Flower Power – na kolejnych kandydatów czekamy jeszcze tylko do północy!

 plebiscyt terra flowe power 2014

Nowa Sól
Autor: Nowa Sól

Gniezno

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

Dodaj komentarz