Terra Flower Power – Międzyrzecz uhonorowany!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już ostatni element tegorocznego plebiscytu Terra Flower – w piątek, 30 września odwiedziliśmy Urząd Miasta w Międzyrzeczu, by wręczyć statuetkę oraz pogratulować wygranej w konkursie:

terra-flower-power-2016-12

Dzisiejsze spotkanie to podsumowanie tegorocznej edycji plebiscytu Terra Flower Power. Wraz z reprezentacją firmy Terra Group – patrona konkursu – odwiedziliśmy Pana Burmistrza Remigiusza Lorenza oraz jego zastępcę Panią Agnieszkę Śnieg w międzyrzeckim Urzędzie Miasta, by porozmawiać o kondycji zieleni na terenie miasta, ale przede wszystkim by podziękować za udział w plebiscycie i wręczyć nagrody.

terra-flower-power-2016-6

Z okazji piątej, jubileuszowej edycji plebiscytu Terra Flower Power postanowiliśmy wręczyć zwycięzcy specjalną statuetkę. Tym samym zaczynamy tradycję uhonorowania Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce. Pierwszy, wyjątkowy egzemplarz, który wykonał zielonogórski artysta Robert Tomak, trafił właśnie do Międzyrzecza. Uzupełnieniem statuetki był pamiątkowy dyplom, który pozostanie dowodem na sukces miasta w tegorocznej edycji.

plebiscyt

terra-flower-power-2016-13

Nagroda główna: wieża kwiatowa H2000 trafi do Międzyrzecza z początkiem przyszłego roku – zimą dekoracja zostanie przechowana, a z nastaniem wiosny ukwiecona tak, by w momencie wprowadzenia do przestrzeni kwiaty były w pełni rozwinięte. Jesteśmy pewni, że na taki efekt naprawdę warto poczekać!

terra-flower-power-2016-8

Serdecznie dziękujemy włodarzom Międzyrzecza za miłe przyjęcie i możliwość ciekawej dyskusji na temat przestrzeni publicznych w Waszym Mieście. Gratulujemy nie tylko pięknie ukwieconych ulic, ale przede wszystkim tak zmobilizowanej i zgranej społeczności lokalnej, która zechciała zawalczyć o sukces swojej „Małej Ojczyzny” – jesteście wszyscy prawdziwym wzorem do naśladowania!

terra-flower-power-2016-7

terra-flower-power-2016-5

terra-flower-power-2016-11

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz