Terra Flower Power – czekamy do 30 lipca!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nie zdążyłeś wykonać zdjęcia do plebiscytu Terra Flower Power? Nic straconego, masz na to jeszcze tydzień, bo oficjalnie przedłużamy etap nadsyłania zgłoszeń do konkursu. Czekamy na zdjęcie z Twojego miasta!

^55AD3D531D6BB6906D5C9ACA91E5775B1E30B4814AB4B7C6BF^pimgpsh_fullsize_distr

Wiemy, że wielu z Was właśnie wypoczywa w górach lub wygrzewa się na plażach w promieniach słońca – wszak sezon urlopowy w pełni! Nie chcemy zakłócać Waszego wypoczynku, dlatego postanowiliśmy przedłużyć etap zbierania zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power. To dodatkowy tydzień na zrobienie i nadesłanie zdjęć – do 30 lipca czekamy jeszcze na Wasze Miasto!

zgłoś

Obecnie w plebiscytowe szranki stanęło ponad 30 miejscowości z całej Polski. W gronie znalazły się miasta, które już wielokrotnie zajmowały wysokie pozycje w ostatecznym rankingu – szczególnie miło jest nam powitać Pabianice! Pośród uczestników dostrzegliśmy jednak równie wielu kandydatów do wygranej, który po raz pierwszy postanowili do nas dołączyć. Jest nam więc niezmiernie miło, że z każdym rokiem coraz więcej pięknych miejscowości stara się, aby przestrzeń publiczna stawała się bardziej estetyczna i przyjazna mieszkańcom.

Pabianice
Pabianice fot. Angelika Gortat

Przypominamy, że etap zgłoszeń został przedłużony do 30 lipca, a już 3 sierpnia zabawa przenosi się na nasz profil na facebooku, gdzie umieścimy specjalną aplikację konkursową ze zdjęciami reprezentującymi ukwiecenie wszystkich zgłoszonych miast.

grafika_step_by_step

Zachęcamy do oddawania głosów na swoich faworytów – każdy użytkownik Facebooka może oddać tylko jeden głos na wybrane zdjęcie.

Milicz
Milicz fot. Łukasz Gościniak

Wyniki ogłosimy już 25 sierpnia – czekają atrakcyjne nagrody!

nagrody

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by przejść do galerii konkursowej.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Dodaj komentarz