TERRA® dla pisma „Restauracja”

TERRA® dla pisma „Restauracja”

26 marca 2012


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W aktualnym piśmie biznesu gastronomicznego „Restauracja” oraz na pierwszym miejscu nowości w portalu e-restauracja.com możemy przeczytać najnowszy artykuł od firmy Terra® – jak  zaaranżować ogródek  letni.

Poruszyliśmy w nim najważniejsze bolączki oraz problemy restauratorów związane z aranżacją ogródków letnich czy to piwnego, restauracyjnego czy kawiarnianego. A co najważniejsze przedstawiliśmy gotową radę, jak przyciągnąć klientów właśnie do naszego ogródka.

„Dla pewnej grupy ludzi niezwykle ważne jest nie tylko, gdzie dana restauracja jest usytuowana, ale także jak wygląda. Dobrze zaplanowana przestrzeń wokół małych obiektów szybko zaprocentuje…”

„Coraz więcej Polaków podróżuje i widzi najnowsze trendy, ich upodobania estetyczne się zmieniają, dlatego należy dostarczać im nowych bodźców. Okazuje się, że w poprawie wizerunku obiektu bardzo przydatne do tego mogą być rośliny. Nie tylko wizualnie pomogą upiększyć przestrzeń, ale też wpłyną pozytywnie na ludzi. Bo kto z nas nie chciałby przebywać w miejscu pełnym koloru i zapachu w otoczeniu bardziej naturalnym i przyjaznym?”

„Rozpatrując sposoby aranżacji zieleni przy samych tylko wejściach do restauracji, mamy niezbite dowody na to, że mimo starań nie zawsze są to rozwiązania trafione…”

„Problemem restauratorów może być jednak fakt częstych zniszczeń oraz kradzieży skrzynek kwiatowych. Obecnie rynek specjalizujący się w aranżacji małej przestrzeni miejskiej niesie nam rozwiązania na tego typu problemy. Firma Terra®. proponuje swoim klientom skrzynki z systemem antykradzieżowym.”

To tylko zapowiedź artykułu!  Całość można przeczytać na e-restauracja.com lub w najnowszym wydaniu „Restauracja”.

Ciekawej lektury!

« »

Dodaj komentarz