Te wpisy czytaliście najchętniej w minionym roku!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Styczeń to czas podsumowań i postanowień, dlatego stworzyliśmy zestawienie wpisów, które cieszyły się Waszą największą uwagą w ciągu minionych 365 dni. Postanowiliśmy również, że w tym roku postaramy się jeszcze ciekawiej prezentować Wam świat natury, zieleni miejskiej i architektury. Mamy cichą nadzieję, że nam w tym pomożecie!

Wielkie pisanki, nieśmiało pojawiające się rośliny czy kolorowe dekoracje to pierwszy powiew wiosny po szaro-burej zimie. Wiosenne wpisy dotyczące wielkanocnych dekoracji miejskich cieszyły się niemałą popularnością. Zestawienie inspiracji na świąteczny sezon najbardziej podbiło Wasze serca, czego dowód mamy nadzieję dostrzec już niebawem na polskich ulicach i skwerach… 😉

Taka była Wielkanoc w naszych miastach!

Ach, plebiscyt! Już od sześciu lat, wspólnie z firmą Terra Group oraz sklepem internetowym Make it Home organizujemy miejskie zmagania fotograficzno-kwiatowe, których celem jest wyłonienie najpiękniej ukwieconej miejscowości w kraju. Dziesiątki zgłoszeń pretendentów do miana zwycięzcy i Wasza ogromna chęć kibicowania „Małym Ojczyznom” sprawiły, że chętnie śledziliście stan głosowania na blogu. Dziękujemy za zaangażowanie i już teraz obiecujemy, że kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power będzie jeszcze bardziej udana!

Ruszył 6. plebiscyt Terra Flower Power!

Poziom życia w naszych miastach stale wzrasta, coraz częściej pozwalamy sobie na nowoczesne samochody, a potrzeba komfortu sprawia, że na ich rzecz porzucamy komunikację miejską. Efektem ubocznym tego, jakże pożądanego stanu, jest powstawanie smogu. Toksyczne chmury gromadzą się nad największymi aglomeracjami szczególnie zimą… Jednak ich dokuczliwość można zmniejszyć dzięki kilku prostym rozwiązaniom. Jakim? O tym czytaliście w poniższym wpisie:

Natura vs smog. Kto wygra walkę o powietrze w miastach?

Krąży opinia, że jesień to szare preludium do równie ponurej zimy. Z tym osądem stale walczymy, prezentując Wam najciekawsze dekoracje dla miast, które wprowadzają do naszego otoczenia dawkę koloru i ciekawej formy. We wpisie na temat niezwykłej aranżacji wielkich donic, wież kwiatowych i barwnych ławek z Wrześni zawarliśmy to, czego życzyliśmy sobie oglądać w każdym mieście. Co Wy na to?

Chryzantema, dynia i dużo kolorów – Września gotowa na jesień!

Zima nie rozpieszcza nas bajkową aurą, jednak czasami można nieco pomóc Matce Naturze. W przestrzeni miejskiej sprawdzą się świąteczne dekoracje, które sprawiają, że okres Bożego Narodzenia, a także styczeń, mogą stać się piękne.

4 kółka, 3 kule, 1 rondo – ażurowe dekoracje w Zielonej Górze

Ażurowe ozdoby cieszyły się Waszym dużym zainteresowaniem, jednak to aranżacja ze Słubic, w której po raz pierwszy pokazaliśmy pomysł niebanalnej ekspozycji bombek XXL, stała się 'Ulubieńcem Grudnia’. Liczymy na to, że tak ciekawe pomysły staną się inspiracją dla polskich miast na kolejne zimowe sezony!

Świątecznie w Słubicach – bombki nie tylko na „choince”!

 

Inspirowani, który wpis z roku 2017 spodobał się Wam najbardziej? Dla osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi mamy prezent-niespodziankę!

Najnowszy kalendarz miejski Terra Group!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz