Szukasz pomysłu na nowe hobby? Zdobądź warzywnik w promocji i żyj zdrowo!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Szukasz pomysłu na nowe hobby? Chcesz żyć zdrowo? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie! Poręczne warzywniki i stoły uprawne od renomowanych producentów Elho oraz TeraPlast dostępne są z 35% rabatem!

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

W tych wyjątkowych czasach, gdy nie każdy może swobodnie poruszać się poza własnymi „4 kątami”, fakt posiadania ogrodu lub działki urasta do rangi nie lada przywileju. Wielu z nas poszukuje sposobów na kontakt z naturą, wielu z nas chce żyć zdrowiej, by móc wspomóc swoją odporność.

warzywniki sklep make it home 2

źródło: www.makeithome.pl

Poszukiwane są łatwe metody uprawiania zdrowej żywności na własne potrzeby, bez opuszczania domów, chociażby na balkonie czy kuchennym parapecie. Z myślą o osobach, które chcą inspirowanych naturą zmian w życiu swoim i swoich bliskim, sklep Make it Home przecenił warzywniki oraz stoły uprawne, z którymi te plany mogą stać się rzeczywistością, a następnie na stałe wejść do naszego życia.

 

Kliknij, by przejść do sklepu i skorzystać z rabatu 35% na warzywniki i zielniki – klik

 

warzywniki sklep make it home 6

źródło: www.makeithome.pl

W objętej promocją ofercie znajdziecie warzywniki i zielniki od renomowanej holenderskiej marki Elho, która za cel stawia sobie propagowanie zdrowego stylu życia w pięknym otoczeniu. Wszystkie rozwiązania, które proponuje, pochodzą z recyklingu i mogą zostać ponownie przetworzone. W sklepie Make it Home znajdziecie również dekoracje od TeraPlast – włoskiej marki, którą cechuje ponadczasowe wzornictwo – również tworzy w duchu ekologii i poszanowania środowiska naturalnego.

Kliknij, by przejść do sklepu i skorzystać z rabatu 35% na warzywniki i zielniki – klik

 

warzywniki sklep make it home 5

źródło: www.makeithome.pl

 

warzywniki sklep make it home 4

źródło: www.makeithome.pl

 

warzywniki sklep make it home 1

źródło: www.makeithome.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz