Świnoujście Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power dobiegła końca. Od 2 lipca do 31 sierpnia o miano Najpiękniej Ukwieconego rywalizowało aż 127 miast z całej Polski. Mieszkańcy Świnoujścia od początku niestrudzenie walczyli o podium dla swojej miejscowości i nie oddali prowadzenia już do samego końca ­- 26 723 oddanych głosów rekordowy wynik, a co za tym idzie: pewne zwycięstwo!

Zielona strona miasta

O tym, jak ważna jest zieleń w naszych miastach nie trzeba nikogo przekonywać. Aby wyłonić i nagrodzić miasta, które najbardziej dbają o zielone akcenty w swoich przestrzeniach, autorzy bloga Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group już po raz siódmy zorganizowali fotograficzny plebiscyt.

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Konkurs przeprowadzony pod adresem plebiscyt.inspirowaninatura.pl po raz kolejny wzbudził ogromne zainteresowanie, a łączna liczba 121 375 oddanych przez Internautów głosów to rekord wszystkich edycji.

127 pięknych miast

Od 2 lipca trwał etap zbierania zgłoszeń. Po miesiącu w szrankach stało już 127 miast z całej Polski. Pośród uczestników znalazły się zarówno metropolie, jak i niewielkie miejscowości – każda z imponującą aranżacją swoich przestrzeni. Z pierwszym dniem sierpnia ruszyło głosowanie, a ostatecznie, po zaciętej walce na podium znalazły się trzy najpiękniej ukwiecone miasta: Świnoujście (26 723 głosów), Września (25 500 głosów) oraz Augustów (20 684 głosów).

KONIEC PLEBISCYTU podium

Najlepsi stanęli na podium

Na zwycięskie miasta czekają nagrody: do Świnoujścia trafi wieża kwiatowa H2000. To samo miasto zyska pamiątkową statuetkę, a także stanie się plenerem dla sesji zdjęciowej, której efektem będzie fotografia do kalendarza miejskiego Terra na rok 2019. Września otrzyma donicę miejską Gianto Tablo, a Augustów: donicę Gianto 120 – wszystkie nagrody trafią do miast jeszcze tej jesieni, w pełni ukwiecone za sprawą partnerów plebiscytu firmy Substral oraz szkółki roślin ozdobnych Ulińscy.

Do zobaczenia za rok

Siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power przeszła do historii. Kolejne miejskie zmagania o tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta już za rok.

Kliknij, by przejść do strony plebiscytu

Kliknij, by poznać pełen ranking plebiscytu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz