Świętuj z nami pierwszy dzień wiosny!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zaprzyjaźniony z nami sklep internetowy makeithome.pl i magazyn Mój Piękny Ogród zapraszają do specjalnej wiosennej promocji. Odśwież swój ogród, ożyw rabaty, pokoloruj wnętrza i… oszczędzaj!

promocja makeithomepl

Wiosna2016 – to krótkie hasło otwiera mnóstwo nowych możliwości. Wystarczy wykorzystać je podczas zakupów w sklepie internetowym makeithome.pl, by móc cieszyć się rabatem o wysokości 10 proc.! Możesz wybierać ze wszystkich propozycji – od podświetlanych donic, poprzez klasyczne pojemniki, a nawet modne meble czy designerskie dodatki dla dużych i małych. Przecież wiosna to najlepszy czas na odświeżenie dekoracji!

MPO_0416_FB_baner_kupon

Warto pamiętać, że w ramach specjalnej akcji możecie wybierać z oferty niemal 80 przedsiębiorstw z najróżniejszych ogrodniczych kategorii – od roślin ozdobnych, poprzez krzewy, drzewka owocowe, aż po sprzęt i wyposażenie domu i ogrodu stworzone z myślą o miłośnikach ekologii, natury i eleganckich dodatków. Wszystko z atrakcyjnym rabatem, który pozwoli uchronić portfel przed zgubnymi skutkami szaleństwa wiosennych zakupów.

Nową porę roku zaczynamy w huczny sposób – stawiamy na świeżą zieleń, dużo nowych kwiatów i nowoczesne dodatki, które ułatwiają funkcjonowanie w domu i ogrodzie. Wybierz modne donice, dobierz młode rośliny i ciesz się pięknem ogrodu, tarasu lub wnętrza na wiosnę!

Jak skorzystać z promocji?

Akcja rozpoczyna się 18 marca, kończy 21 kwietnia. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wybrać jedną z zaprezentowanych w magazynie Mój Piękny Ogród (numer kwietniowy) promocję. W przypadku sklepów online wystarczy wpisać specjalny kod rabatowy (Wiosna2016 dla sklepu makeithome.pl), jaki znajdziecie w czasopiśmie. Klienci sklepów stacjonarnych muszą mieć kupon ze sobą i okazać pracownikowi podczas regulowania rachunku.

Uwaga, każdy kupon można zrealizować tylko raz!

Kliknij, by przejść do regulaminu wiosennej promocji magazynu Mój Piękny Ogród.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz