Świętuj z nami pierwszy dzień wiosny!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zaprzyjaźniony z nami sklep internetowy makeithome.pl i magazyn Mój Piękny Ogród zapraszają do specjalnej wiosennej promocji. Odśwież swój ogród, ożyw rabaty, pokoloruj wnętrza i… oszczędzaj!

promocja makeithomepl

Wiosna2016 – to krótkie hasło otwiera mnóstwo nowych możliwości. Wystarczy wykorzystać je podczas zakupów w sklepie internetowym makeithome.pl, by móc cieszyć się rabatem o wysokości 10 proc.! Możesz wybierać ze wszystkich propozycji – od podświetlanych donic, poprzez klasyczne pojemniki, a nawet modne meble czy designerskie dodatki dla dużych i małych. Przecież wiosna to najlepszy czas na odświeżenie dekoracji!

MPO_0416_FB_baner_kupon

Warto pamiętać, że w ramach specjalnej akcji możecie wybierać z oferty niemal 80 przedsiębiorstw z najróżniejszych ogrodniczych kategorii – od roślin ozdobnych, poprzez krzewy, drzewka owocowe, aż po sprzęt i wyposażenie domu i ogrodu stworzone z myślą o miłośnikach ekologii, natury i eleganckich dodatków. Wszystko z atrakcyjnym rabatem, który pozwoli uchronić portfel przed zgubnymi skutkami szaleństwa wiosennych zakupów.

Nową porę roku zaczynamy w huczny sposób – stawiamy na świeżą zieleń, dużo nowych kwiatów i nowoczesne dodatki, które ułatwiają funkcjonowanie w domu i ogrodzie. Wybierz modne donice, dobierz młode rośliny i ciesz się pięknem ogrodu, tarasu lub wnętrza na wiosnę!

Jak skorzystać z promocji?

Akcja rozpoczyna się 18 marca, kończy 21 kwietnia. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wybrać jedną z zaprezentowanych w magazynie Mój Piękny Ogród (numer kwietniowy) promocję. W przypadku sklepów online wystarczy wpisać specjalny kod rabatowy (Wiosna2016 dla sklepu makeithome.pl), jaki znajdziecie w czasopiśmie. Klienci sklepów stacjonarnych muszą mieć kupon ze sobą i okazać pracownikowi podczas regulowania rachunku.

Uwaga, każdy kupon można zrealizować tylko raz!

Kliknij, by przejść do regulaminu wiosennej promocji magazynu Mój Piękny Ogród.

Dodaj komentarz