Świet(l)ny pomysł na Wielkanoc

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wielkanoc za pasem, a Ty chciałbyś, by tegoroczna była inna niż wszystkie? Nużą Cię tradycyjne dekoracje? Zapomnij więc o klasycznych pisankach, barankach i baziach – postaw na nieszablonowe pomysły.

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Niebanalne lampy podłogowe wprowadzą świąteczny klimat… i urozmaicą święta!

So eggciting!

Jajko to podstawa wielkanocnej dekoracji. Obowiązkowe miejsce w kanonie ozdób nie oznacza jednak, że zawsze musi ono być albo kolejną pisanką, albo elementem śniadaniowego menu. Dlaczego jajko nie mogłoby być… lampą? Zerwij z konwencją i postaw na oryginalność: lampa Egg od Nuno’ni to niebanalny symbol Wielkanocy, a zarazem ciekawe źródło światła. Nie daj się zwieść pozorom: kształt i barwa zwykłego jajka to tylko złudzenie… umieść wewnątrz żarówkę RGB i ciesz tysiącami najróżniejszych kolorów podświetlenia – to coś więcej niż tylko pisanka…

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Czy te uszy mogą kłamać?

Ma wielkie uszy, łapy i ogonek. Daleko mu jednak do tradycyjnego wielkanocnego króliczka, ponieważ Roger to… designerska lampa marki Slide. Intrygujący kształt, luźno nawiązujący do wyglądu prawdziwego zwierzęcia, to prawdziwe wyzwanie dla Twojej wyobraźni – przekonaj się, że Roger rozświetli niejeden, nie tylko wielkanocny wieczór. Podobnie jak Egg, Roger również ma nieskończone możliwości: po umieszczeniu wewnątrz żarówki RGB, lampa może rozbłysnąć tysiącami najróżniejszych kolorów.

lampa Roger terraform.plŹródło: www.terraform.pl

…nie tylko od święta!

Designerskie lampy wprowadzają powiew nowości do wielkanocnych dekoracji bez rezygnowania z tradycyjnych akcentów. Dekoracje w kształcie jajka oraz króliczka to podstawa wiosennych świąt, jednak ze względu na niekonwencjonalną formę, Roger oraz Egg mogą być stosowane przez okrągły rok! Doskonale sprawdzają się jako źródło światła, a ze względu na możliwość sterowania pilotem, pozwalają komfortowo kreować charakter pomieszczenia.

lampy Nuno'ni (2)Źródło: www.nunoni.pl

Urządź sobie Wielkanoc

Włoska fantazja designerów ze Slide i polska kreatywność twórców dekoracji Nuno’ni to sprawdzony sposób na Wielkanoc inną niż wszystkie. Roger oraz Egg zostały stworzone specjalnie z myślą o niebanalnych aranżacjach, nie tylko w prywatnych wnętrzach, ale również na sklepowych wystawach, w biurach i restauracjach. Co ważne, lampy zostały wykonane z polietylenu, są więc lekkie, a zarazem wytrzymałe, zupełnie inaczej niż w przypadku klasycznych źródeł światła. Ustaw je na podłodze, na biurku… lub sklepowej witrynie – to koniec z konwencją i nudą!

lampy Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

wielkanocne dekoracje Slide (1)
Źródło: www.terraform.pl

lampa Roger terraform.plŹródło: www.terraform.pl

wielkanocne dekoracje Slide (1)Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz