Świet(l)ny pomysł na dekorację

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Znalezienie kreatywnego i niepowtarzalnego sposobu na świąteczną dekorację z pewnością nie należy do zadań najłatwiejszych. Wbrew utartym tradycjom, nastrojowe ozdoby nie muszą ograniczać się do klasycznych choinek i świecących łańcuchów. A co gdyby zwykłe świąteczne drzewko zastąpić designerską choinką?

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagającego Klienta, firma Terra® proponuje nowoczesną, podświetlaną choinkę Lightree, która z powodzeniem może zastąpić tradycyjne drzewko. To niecodzienna dekoracja, będąca alternatywą dla zwykłej lampy, jednak przede wszystkim jest niezwykłym sposobem na wzbogacenie świątecznej atmosfery o światło i kolor.

Produkcja w różnych wymiarach sprawia, że Lightree może zostać wprowadzona do każdej przestrzeni: od większych, po bardziej kameralne. Poza modelem o wysokości 45 cm, dostępne są  również inne wersje: 100 cm, 150 cm (również do stosowania na zewnątrz) oraz element o wysokości 2 metrów. Obok dekoracji w kolorze klasycznej zieleni w ofercie znajduje się również choinka o barwie gorącej, świątecznej czerwieni i śnieżnej bieli.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

Włoska robota, czyli made in Italy

Określenie „Made in Italy” to niezmiennie synonim dobrego gustu i wysokiej jakości wykonania. Podświetlana choinka Lightree, stworzona przez Leotizię Censi, daje gwarancję niepowtarzalnego wzornictwa. Produkty włoskiej marki Slide, docenione przez wielu zagranicznych klientów, obecnie dostępne są również w ofercie polskiej firmy Terra®.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

Choinka nie do przeoczenia

Choinka Lightree to ciekawy design w nowoczesnej formie. Trzy warianty kolorystyczne, estetyczne wykonanie, a także możliwość podświetlenia sprawiają, że produkt ten zostanie doceniony i zauważony przez Klientów. Nie zajmie wiele miejsca, nawet ustawiony w ciągach komunikacyjnych. Designerska dekoracja to znakomity sposób na wzbogacenie witryny sklepowej czy wnętrza centrum handlowego. Przyciągnie uwagę, zaintryguje, jest niepowtarzalnym pomysłem na skuteczną promocję własnego biznesu.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

Od domowych wnętrz…

W warunkach domowych podświetlana choinka doskonale zastąpi tradycyjne świąteczne drzewko. Jest również idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących połączenia tradycji z nowoczesnym designem. Wnętrza z duszą mają to do siebie, że tak jak ich właściciele są niepowtarzalne, określają charakter oraz wszelkie upodobania ich wykonawców.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

…po sklepowe witryny

Podświetlana choinka Lightree przeznaczona jest do wnętrz, ale równie dobrze odnajdzie się na otwartych przestrzeniach. Stworzy niepowtarzalny klimat w nowoczesnym wydaniu, a dzięki temu, że nie wymaga skomplikowanego montażu, efekt wizualny pojawia się w zaledwie kilka chwil. Ze względu na poręczny kształt i niewielką wagę, choinka może zostać z łatwością przeniesiona w każde miejsce. Jej codzienna konserwacja ogranicza się do użycia wilgotnej ściereczki.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

Reklama w innym świetle

Designerska choinka spełni również funkcję  niezwykłej wizytówki – można na niej umieścić logo firmy lub każdy dowolny komunikat. To niezwykły ekspozytor reklamowy, a także ciekawy detal, który posłuży do dekoracji wnętrza i jego najbliższego otoczenia. Jako designerski element dekoracyjny z powodzeniem może zdobić nawet po sezonie, nie tracąc przy tym na prezencji.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

Nowoczesne wnętrza a świąteczne dekoracje

Podświetlana choinka Lightree to stylowy, efektowny element, który doskonale odnajdzie się w klubowym wnętrzu. Doda mu charakteru, a przy tym skutecznie wyróżni lokal na tle konkurencji. To koniec zmartwień o bezpieczeństwo klientów: nie posiada ostrych krawędzi i jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Choinka nie przysporzy również problemów finansowych – jest energooszczędna. Z kolei różne kolory światła LED to sposób na szybką metamorfozę każdej przestrzeni.

podświetlana, designerska choinkaŹródło: archiwum Terra

Podświetlana choinka Lightree pozwoli stworzyć kreatywną i niepowtarzalną dekorację. To także sposób na zwalczenie świątecznej monotonii… I świet(l)ny pomysł na tegoroczne Boże Narodzenie.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz