Święta jak malowane

Święta jak malowane

23 grudnia 2015


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Używasz sztucznego śniegu do dekorowania okien na święta? Zobacz, co można z niego wyczarować – jest szansa, że w tym roku uda Ci się zobaczyć pokryty puchem świat!

Tom Baker snow windows (3)Źródło: www.boredpanda.com

Sezon bożonarodzeniowy w pełni. Już jutro wraz z najbliższymi zasiądziemy do wigilijnej kolacji, otoczeni przez świąteczne dekoracje. Wielu z nas, za pomocą specjalnego śniegu w sprayu, zdobi również okna, dzięki czemu możemy choć w odrobinie przybliżyć się do naprawdę białych świąt. Ta syntetyczna substancja świetnie utrzymuje się na płaskich powierzchniach, wystarczy, że przesuniesz po niej palcem, by łatwo ją usunąć. A gdyby tak pójść o krok dalej…

Tom Baker snow windows (6)Źródło: www.facebook.com/snowwindows

Potrzebujesz jedynie nieco wyobraźni, by na własnych oknach stworzyć świąteczne dekoracje inne niż wszystkie. Efekt może być naprawdę niesamowity, o czym łatwo przekonasz się, oglądając dzieła Brytyjczyka, Toma Bakera, który z prostego „rysowania” w sztucznym śniegu uczynił prawdziwą sztukę.

Tom Baker snow windows (11)Źródło: www.boredpanda.com

Autor „śnieżnych” dekoracji, Tom Baker wspomina: „Zacząłem tworzyć obrazy ze śniegu w sprayu jakieś osiem lat temu. Na początku tego roku przeniosłem się z Wielkiej Brytanii do Australii, gdzie założyłem rodzinę”. Domyślamy się, że dla mieszkańców Australii, sceneria ze światem przykrytym białym puchem w okresie świąt Bożego Narodzenia to prawdziwa egzotyka!

Tom Baker snow windows (2)Źródło: www.facebook.com/snowwindows

W te święta Tom przyozdobił okna w szpitalu dziecięcym w Royal Berkshire. To wspaniały prezent dla młodych pacjentów, którzy tęsknią za atmosferą prawdziwych, spędzanych w gronie najbliższych świąt. Ślemy gorące słowa uznania dla utalentowanego człowieka o wielkim sercu!

Tom Baker snow windows (1)
Źródło: www.boredpanda.com
Tom Baker snow windows (5)
Źródło: www.facebook.com/snowwindows
Tom Baker snow windows (4)
Źródło: www.snowwindows.com
Tom Baker snow windows (7)
Źródło: www.snowwindows.com
Tom Baker snow windows (12)
Źródło: www.facebook.com/snowwindows
Tom Baker snow windows (10)

Źródło: www.boredpanda.com
Tom Baker snow windows (9)
Źródło: www.snowwindows.com

« »

Dodaj komentarz