Świąteczne nakładki miejskie – przegląd możliwości

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Trzebnica wybrała oryginalne choinki miejskie na podstawie kwadratu i srebrne dodatki, w Śmiglu pojawiły się klasyczne – zaokrąglone dekoracje z czerwonymi bombkami, podobną decyzję podjęli włodarze Rakoniewic… A jaka świąteczna choinka stanie w tym roku w Twoim mieście? Poznaj najciekawsze propozycje i miejscowości, które już się nimi zainspirowały:

Nowogrodziec

W Nowogrodźcu pojawiła się naprawdę duża choinka miejska! Ten pokaźnych rozmiarów model, przybrano połyskującymi czerwonymi i srebrnymi bombkami. Efekt zachwyca!

Kliknij w zdjęcie, bo zobaczyć świąteczną dekorację z Nowogrodźca w większej rozdzielczości:
Leszno

W Lesznie, mimo niezbyt sprzyjającej aury, dało się poczuć ducha świąt Bożego Narodzenia. Wszystko za sprawą świątecznych nakładek na kwietniki, które przypomniały mieszkańcom, że to już czas na Gwiazdkę!

Kliknij w zdjęcie, bo zobaczyć świąteczną dekorację z Leszna w większej rozdzielczości:
Trzebnica

Nietypowe, bo oparte na kwadratowej podstawie choinki miejskie, stanęły w Trzebnicy. Oryginalna kompozycja przykuwa spojrzenia, buduje ducha świąt Bożego Narodzenia, a co najważniejsze – pozwala magazynować „ukryte” wewnątrz kwietniki aż do wiosny!

Kliknij w zdjęcie, bo zobaczyć świąteczną dekorację z Trzebnicy w większej rozdzielczości:
Konstancin-Jeziorna

W Konstancinie-Jeziornej pojawiły się świąteczne nakładki na kwietniki w kolorze zielonym, które urozmaicono kolorowymi bombkami. Więcej na temat dekoracji z tego miasta przeczytasz tutaj: klik.

Kliknij w zdjęcie, bo zobaczyć świąteczną dekorację z Konstancina-Jeziorny w większej rozdzielczości:
Zielona Góra

Deptak Winnego Grodu ozdobiła świąteczna nakładka z białymi i srebrnymi dodatkami. Więcej na temat świątecznej kompozycji z tego miasta przeczytasz tutaj – klik.

Kliknij w zdjęcie, bo zobaczyć świąteczną dekorację z Zielonej Góry w większej rozdzielczości:
Milicz

To niewielkie miasteczko zachwyca co sezon! Zimą zdobią je nakładki na kwietniki w kolorze klasycznej zieleni, które wzbogacono bombkami w kolorach niebieskim i czerwonym. Więcej na temat świątecznej kompozycji z tego miasta przeczytasz tutaj – klik.

Kliknij w zdjęcie, bo zobaczyć świąteczną dekorację z Milicza w większej rozdzielczości:

Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz