Świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami – szansa na oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Gdy przychodzi grudzień, przestrzeń publiczna zmienia się w bajkową krainę. Pojawiają się choinki, gwiazdki, bombki, renifery i lampki – tak powstaje jedyny w swoim rodzaju magiczny klimat. Mogłoby się wydawać, że próżno szukać oryginalnych ozdób bożonarodzeniowych, które jeszcze nie pojawiły się w przestrzeni miejskiej i zrobiłyby wrażenie na przechodniach. Jednak firma Terra Group wychodzi naprzeciw potrzebom i pokazuje sprytne rozwiązanie – świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami XXL.

Połącz donicę z nakładką – zyskaj wyjątkową dekorację

Klimatycznych ozdób nigdy dość, a szczególnie takich, które mają do zaoferowania znacznie więcej niż tylko atrakcyjny wygląd. Jak to możliwe? Świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami XXL to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które niesie ze sobą szereg zalet. Po pierwsze pozwalają na oszczędność czasu, pracy i pieniędzy związanych z przewożeniem donic po letnim sezonie do miejsca magazynowania. Zamiast tego zostają one na swoim miejscu, a niezwykle estetyczne przykrycie sprawia, że prezentują się ciekawie i oryginalnie. Po drugie pozostawienie donic na zimę, przyspiesza możliwość pojawienia się wiosennych ukwieceń. Po trzecie – najważniejsze – jest to coś zupełnie innego niż tradycyjne, znane wszystkim ozdoby bożonarodzeniowe. Z pewnością przyciągną uwagę przechodniów i zapadną w pamięć, zachęcą do zrobienia zdjęcia, dzięki czemu staną się elementem promocyjnym dla miasta. 

oryginalne-swiateczne-dekoracje-do-przestrzeni-publicznej
Przestrzeń publiczna może prezentować się pięknie z oryginalnymi dekoracjami od TerraChristmas.

Stwórz jedyną w swoim rodzaju ozdobę

Kolejnym wartym uwagi aspektem jest ogromny wybór i możliwość stworzenia indywidualnego projektu. Na samym początku należy dobrać odpowiednią dla typu i rozmiaru donicy nakładkę w postaci choinki lub designerskich brył (stożek, półkula) wykonanych z wytrzymałego włókna szklanego zwanego fiberglassem. Na końcu wpisu znajdziesz czytelną grafikę, jednak jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się opiekunem handlowym firmy Terra Group. 

Gdy decyzja o bazie zapadła, czas na dodatki. Do świątecznej dekoracji możesz dobrać bombki, światełka, ażurowe ozdoby. Dzięki nim Twoja donica z nakładką nabierze jedynego w swoim rodzaju charakteru. Co ważne wszystkie nakładki świetnie prezentują się w towarzystwie pozostałych rozwiązań TerraChristmas. Dlatego jeśli posiadasz już inne dekoracje od Terra Group, możesz być pewny, że razem stworzą naprawdę wyjątkową kompozycję.   

Świąteczne dekoracje ze światełkami czy bez?

Nie ulega wątpliwości, że iluminacje świetlne to element, z którym najczęściej kojarzą się świąteczne dekoracje. W związku z trudną sytuacją na świecie wiele miejsc rezygnuje z lampek ze względu na wysokie ceny prądu, więcej na ten temat we wpisie o ozdobach bożonarodzeniowych bez prądu. Nakładki na donice prezentują się doskonale oraz zwracają na siebie uwagę zarówno ze światełkami, jak i bez. Sznury z lampkami są dodatkową opcją i decyzja o oświetlaniu pozostaje po Twojej stronie. Dekoracje kompatybilne z donicami wciąż mogą błyszczeć, wystarczy dobrać do nakładki np. bombki z połyskiem, które będą odbijać światło latarni czy innych świecących elementów. A jeśli w przyszłym roku zmienisz zdanie? Zawsze możesz domówić do swojej świątecznej dekoracji pasujące lampki choinkowe, które znajdują się w asortymencie marki TerraChristmas.

duze-bombki-oraz-swiateczne-dekoracje-kompatybilne-z-donicami
Świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami wraz z dużymi bombkami.

Dla kogo świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami?

Świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami XXL są przeznaczone zarówno dla tych, którzy posiadają już donicę Gianto, Sito, Tablo, Grande czy Plane Ring Lux (Nie znasz tych donic? Zajrzyj na stronę Terraform), jak i dla osób poszukujących ciekawych ozdób bożonarodzeniowych w dużym formacie. Zakup donic wraz ze specjalnie dobraną nakładką pozwoli zyskać dwa rozwiązania. Jedno na zimę w postaci bardzo oryginalnej dekoracji, a drugie na sezon letni, które będzie zachwycało dodatkową roślinnością.  

produkt-dwa-w-jednym-donica-i-swiateczna-dekoracja
W zimę oryginalna dekoracja świąteczna, latem donica pełna kwiatów.

Święta w Twoim mieście w nowej odsłonie

Tegoroczny okres Bożego Narodzenia to czas na coś nowego, a świąteczne dekoracje kompatybilne z donicami XXL przynoszą wiele korzyści, dlatego warto się nimi zainteresować. Mała zmiana może zrobić wielki efekt. 

schemat-dopasowania-swiatecznych-dekoracji-kompatybilnych-z-donicami
Schemat pasujących nakładek z podziałem na model donicy. W razie pytań skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz