Świąteczna aranżacja biura

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nie od dziś wiadomo, że wystrój w biurach pełni ważną rolę: zmniejsza stres i poprawia nastrój, przez co wzrasta na wydajność pracowników, a efekty ich działań są coraz lepsze. Odpowiedni klimat jest szczególnie istotny w okresie świąt – jak więc wybrać bożonarodzeniowe dekoracje dla biura?

terrachristmas duże bombki (12)Źródło: www.terrachristmas.pl

Według badań przeciętny pracownik poświęca na obowiązki zawodowe co najmniej 50 godzin tygodniowo. Biuro i jego przestrzeń staje się więc drugim po domu miejscem, w którym przebywa najczęściej. Z myślą o komforcie zatrudnionych warto więc maksymalnie dopasować otoczenie do ich potrzeb, gwarantując nie tylko podstawowe narzędzia, ale również odpowiednią atmosferę – szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia.

terrachristmas duże bombki (15)Źródło: www.terrachristmas.pl

Doskonałym przykładem miejsca pracy, w którym panuje właśnie taka, przyjazna atmosfera oczekiwania na święta jest warszawski kompleks biurowy Eurocentrum zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich. Bożonarodzeniowy klimat tworzą duże bombki w kolorze intensywnej czerwieni, które zdobią wejście do budynku. Ogromnych rozmiarów dekoracje stworzyły atrakcyjny akcent kolorystyczny na tle minimalistycznej elewacji centrum.

terrachristmas duże bombki (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Kontynuacją aranżacji wejścia są świąteczne dekoracje z holu – bombki w tym samym odcieniu zawieszono pod sufitem, tworząc naprawdę klimatyczną dekorację, którą dostrzeże zarówno petent, jak i pracownik budynku. Nie mogło zabraknąć również jednego z najważniejszych symboli świąt: antracytowe donice z gwiazdą betlejemską stanęły tuż przy recepcji.

terrachristmas duże bombki (10)Źródło: www.terrachristmas.pl

terrachristmas duże bombki (8)Źródło: www.terrachristmas.pl

Wielkie bombki, jakie trafiły do przestrzeni Eurocentrum, wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, dzięki czemu są wysoce odporne i nie ulegają uszkodzeniu nawet podczas ekspozycji w zimowych warunkach. Wprowadzenie ich do przestrzeni nie oznacza jednak dużego wysiłku – duże bombki z kolekcji świątecznych dekoracji TerraChristmas są bardzo lekkie i mogą być z łatwością układane w dowolne kompozycje.

terrachristmas duże bombki (13)Źródło: www.terrachristmas.pl

W aranżacji budynku zastosowano bożonarodzeniowe ozdoby w dwóch rozmiarach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć ze sobą więcej modeli lub wybrać inny kolor: złoty bądź biały, a nawet wzbogacić całość o połyskujący brokat.

terrachristmas duże bombki (2)Źródło: www.terrachristmas.pl

Boże Narodzenie już niedługo, dlatego warto już teraz zaplanować świąteczne dekoracje w miejscach pracy – to piękny prezent zarówno dla pracowników, jak i petentów!

terrachristmas duże bombki (7)Źródło: www.terrachristmas.pl

Dodaj komentarz