Strefa Kibica we Wrocławiu

Strefa Kibica we Wrocławiu

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Strefa Kibica w trakcie Euro 2012 we Wrocławiu przyciągnie wiele tysięcy kibiców.

Wrocławska Strefa Kibica powstanie na Rynku. Rozgrywki będzie można oglądać na trzech telebimach. Nie wychodząc ze strefy, kibice będą mogli się posilić w punktach ustawionych na pl. Solnym, pl. Gołębim na Rynku, pod Pręgierzem i przy ul. Świdnickiej. Specjalne miejsce zostanie też przygotowane dla VIP-ów, którzy rozgrywki mają śledzić na 2 plazmowych 42 calowych telewizorach, siedząc na 5 skórzanych sofach.

W Strefie Kibica znajdować się będzie biuro prasowe oraz wieża widokowa dla mediów.  Korzystać z nich będą mogły tylko osoby akredytowane. Strefa Kibica będzie funkcjonowała przez cały okres trwania Mistrzostw (8 czerwca 2012 – 1 lipca 2012).

Na terenie Strefy Kibica można będzie otrzymać nieodpłatnie pomoc medyczną w punktach pierwszej pomocy oznakowanych białym krzyżem na zielonym tle. Strefę będą również monitorować piesze patrole medyczne w czerwonych uniformach. W razie potrzeby leczenia szpitalnego, w pogotowiu będzie czekać karetka.

Jako jedyne miasto-organizator Euro 2012 Wrocław zaoferuje fanom futbolu bezpłatną darmową kartę do płacenia w Strefie Kibica.

Poniżej plan Wrocławskiej Strefy Kibica

Źródło: https://www.polskatimes.pl/

Dodaj komentarz