Sto tysięcy oddanych głosów – wybieracie Najpiękniej Ukwiecone Miasto

plebiscyt - zagłosuj
Za nami dwa tygodnie głosowania w plebiscycie Terra Flower Power – do tej pory zgłoszone do konkursu miejscowości zyskały łącznie ponad 100 tys. Waszych głosów. Czy lider utrzyma swoją pozycję? A może wszystko diametralnie się zmieni? To zależy od Was!

Już od kilkunastu dni wybieracie Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Dziękujemy za każdy z Waszych głosów i każdą chwilę zainteresowania – Wasz liczny udział to dla nas najlepszy dowód na to, jak ważna jest zieleń w najbliższym otoczeniu, a także… dowodzi, że kochacie swoje „Małe Ojczyzny”.

Plebiscyt rozpoczął się 2 lipca – przez następnie 3 tygodnie zbieraliśmy fotograficzne zgłoszenia Waszych miejscowości. Ten etap zakończyliśmy z imponującą liczbą 127 pięknie ukwieconych miast, które można podziwiać w dedykowanych galeriach na stronie konkursu. Sierpień to miesiąc głosowania: od 1 do 22 zbieramy głosy, do tej pory oddaliście ich łącznie przeszło sto tysięcy. Czas na wybór faworyta upływa dopiero o północy 22 sierpnia, wobec czego jeszcze wszystko może się zmienić –  głosować możecie codziennie, po upływie 24 godzin, w razie trudności technicznych zapraszamy do miniporadnika w górnej części strony głosowania: plebiscyt.inspirowaninatura.pl.

W tym momencie podium prezentuje się następująco

1 miejsce: Świnoujście 25 655 głosów

wieże kwiatowe ukwiecenie miasta świnoujście (2)

2 miejsce: Września 23 538 głosów

3 miejsce: Augustów 20 107 głosów

Wszystkie uczestniczące w plebiscycie miasta możecie zobaczyć (a także zagłosować na nie, zdobywając nagrody gwarantowane) na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl

Na najpiękniej Ukwiecone Miasto czekają nagrody rzeczowe, zwycięzcy spotkają się również na podsumowującym plebiscyt spotkaniu, podczas którego podsumujemy tegoroczną edycję, a co najważniejsze: osobiście pogratulujemy Najpiękniejszym.

nagrody terra flower power2018

Nagrody rzeczowe – donice Gianto 120 powędrują również do trzech miast wyselekcjonowanych przez współorganizatora konkursu, firmę Terra Group.

WAŻNE
Inspirowani – stale monitorujemy sposób oddawania głosów – z przyjemnością obserwujemy Wasze ogromne zaangażowanie, zasługujecie na wielkie brawa! Aby jednak ukrócić wpływ kilku osób, którym obcy jest duch fair play, codziennie weryfikujemy i w razie potrzeby anulujemy nieuczciwie oddane głosy – prosimy o zrozumienie.