Spotkajmy się na Jarmarku Świętojańskim!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jarmark Świętojański w pełni! Wszystkich miłośników zieleni i ogrodów w miejskim wydaniu, spragnionych kolorów, folkloru i ekologii zapraszamy do Wrocławia – impreza trwa jeszcze do 24 czerwca.

Jarmark Świętojański to wydarzenie, które cyklicznie odbywa się w sercu Wrocławia z okazji magicznego, najdłuższego dnia w roku. Powitanie lata co roku jest okazją do wielkiej miejskiej uczty – i dla oczu, i dla podniebienia.

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 29

Wrocław | źródło: www.terraform.pl

Wszyscy odwiedzający Rynek mogą liczyć na masę atrakcji. Od straganów uginających się pod regionalnymi przysmakami, poprzez zabawy dla najmłodszych, warsztaty sztuki ogrodowej aż do tego, co najciekawsze: inspirowanej naturą strefy wypoczynku!

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 25

Wrocław | źródło: www.terraform.pl

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 21

Wrocław | źródło: www.terraform.pl

Kolorowa, pełna natury przestrzeń w samym sercu Wrocławia kusi obietnicą relaksu. Goście mogą tam nie tylko przysiąść w otoczeniu roślin, ale także skorzystać z wygodnych leżaków, leżanek i siedzisk… pełnych kwiatów! Do najciekawszych akcentów strefy należą wielkie donice, obsadzone bujną roślinnością. To właśnie one stanowią atrakcyjne siedziska i intrygujące stoły.

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 2

Wrocław | źródło: www.wiezewiatowe.pl

Kolorowa powierzchnia ogromnych pojemników stała się też minigalerią sztuki. Wielka donica Gianto Tablo (model z opcją stołu) oraz Gianto Sito (model z funkcją siedziska), a także donica-misa Plane Ring Lux zostały ubarwione poprzez niebanalne naklejki – to świetny pomysł na promocję podczas imprez „pod chmurką” i skuteczna metoda promocji okolicy. Nalepki, wydrukowane na solidnym podłożu są niemal niemożliwe do usunięcia – to szczególnie ważne w przypadku dekoracji w tak uczęszczanych lokalizacjach. Współczesna technologia umożliwia swobodny wydruk każdej grafiki – czy to uświetniającej urodziny miasta, czy to promującej lokalny biznes – pomysłów jest bez liku!

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 4

Wrocław | źródło: www.terraform.pl

Bajecznie kolorowe centrum Wrocławia zaprasza wszystkich gości jeszcze do 24 czerwca. Wstęp jest bezpłatny!jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 18

jarmark świętojański wrocław donice miejskie meble miejskie terraform wieże kwiatowe 5

Wrocław

 

zobacz więcej zdjęć – klik, by powiększyć miniaturę

więcej na stronie wydarzenia: klik

Inspirowani, jeśli wykonacie zdjęcie przy kolorowych donicach w centrum Wrocławia – wyślijcie je do nas. Dla autorów zdjęć szykujemy nagrody!

marketing@inspirowaninatura.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Spotkajmy się na Jarmarku Świętojańskim!”

Dodaj komentarz