Trzy sposoby na świąteczny klimat w Twoim mieście

Trzy sposoby na świąteczny klimat w Twoim mieście

Najważniejsze symbole świąt są rozpoznawalne w mig. Choinka, śnieżna kula czy renifer to tak ważne elementy, że nie może ich zabraknąć nawet we wspólnych przestrzeniach. Jedyna różnica to skala!

Dekoracje miejskie z kolekcji TerraChristmas to skuteczny sposób na stworzenie bożonarodzeniowego klimatu we wnętrzach prywatnych, w budynkach użyteczności publicznej, na ulicach i skwerach – ze względu na swoje rozmiary nie zostaną przeoczone, a ich jakość gwarantuje, że w doskonałym stanie przetrwają nawet najmroźniejszą zimę.

Źródło: www.terrachristmas.pl

Lampa Kevin – tradycyjnie, w każde święta

Lampa-choinka Kevin efektownie odmieni przestrzeń, nadając jej bożonarodzeniowy klimat. Skutecznie rozświetla wszystkie kąty, a w przeciwieństwie do żywego drzewka nie wymaga konserwacji. To nastrojowa dekoracja, która nie „gubi” igieł, nie wymaga podlewania ani mozolnego strojenia. Jest do tego ekologiczna – jej obecność pozwala oszczędzić naturalne drzewka, które już po świętach zostałyby zutylizowane – ich urok zarezerwujmy dla spacerów po lesie.

lampa kevin makeithomeplŹródło: www.terrachristmas.pl

Pomysł na ekspozycję? Lampa Kevin sprawdzi się w holu Urzędu Miasta bądź w gabinetach. A może stanie się niebanalnym prezentem dla pracowników?

lampa kevin makeithomeplŹródło: www.terrachristmas.pl

Rudolf – bez niego nie ma radości

Klasyka świątecznych dekoracji i sprawdzony sposób na stworzenie szczególnego nastroju. Rudolf to figura w kształcie renifera, która może być częścią większej aranżacji bądź samodzielnym elementem dla otwartych i zamkniętych przestrzeni.

rudolf świąteczne dekoracje dla miastŹródło: www.terrachristmas.pl

Pomysł na ekspozycję? Figura Rudolf może zostać zawieszona pod sufitem galerii handlowej, dołączona do zaprzęgu Mikołaja lub ustawiona w holu Urzędu Miasta, gdzie nawet w samodzielnym wydaniu powita odwiedzających. To łatwe ze względu na dwie formy: unoszącego się i stojącego renifera.

rudolf świąteczne dekoracje dla miastŹródło: www.terrachristmas.pl

Lampa Moon – śniegowa kula, która ociepla otoczenie

Symbol śnieżnej kuli, a jednocześnie oryginalna lampa o tym samym kształcie. Lampa Moon dostępna jest w dwóch wersjach: przewodowej oraz bezprzewodowej, a wybór modelu zależy wyłącznie od potrzeb. Co powiesz na zmienne, sterowane pilotem oświetlenie? To możliwe i bardzo przydatne w miejscach, w których liczy się wyjątkowa atmosfera.

lampy Nuno'niŹródło: www.terrachristmas.pl

Wykonanie z solidnych materiałów pozwala eksponować ją nawet w najbardziej uczęszczanych miejscach. Pomysł na ekspozycję? Sprawdzi się jako oświetlenie budynków użyteczności publicznej w sezonie zimowym.

lampy Nuno'niŹródło: www.terrachristmas.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz