Śmigiel w jesiennym klimacie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jak mija jesień w Najpiękniej Ukwieconym Mieście w Polsce? Jak prezentuje się wieża kwiatowa – nagroda główna w plebiscycie? Aby się przekonać, odwiedziliśmy Śmigiel – wielkopolską miejscowość – zapraszamy na fotorelację!

Aż 1160 głosów oddanych przez mieszkańców i miłośników Śmigla dało miastu pewne zwycięstwo w tegorocznym plebiscycie Terra Flower Power. W pełni zasłużona nagroda główna – wieża kwiatowa w jesiennej odsłonie trafiła na miejski rynek 27.09.

 

wieże kwiatowe ażurowe dekoracje kwietniki miejskie terra jesień śmigiel 20

Śmigiel | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

 

Czy jesienny kwietnik miejski przyjął się w Śmiglu? Oczywiście, że tak! Aby dodatkowo podkreślić rolę osób odpowiedzialnych za pielęgnację zieleni i ogromne zaangażowanie mieszkańców, przed dekoracją stanęła pamiątkowa tablica.

 

wieże kwiatowe ażurowe dekoracje kwietniki miejskie terra jesień śmigiel 15

Śmigiel | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

 

Nie trzeba wiele wysiłku, by dostrzec kolejne naturalne elementy – niewielki Śmigiel może pochwalić się wyjątkowo atrakcyjną zielenią. Sam rynek zachwyca schludnymi trawnikami i sezonowymi nasadzeniami w podłożu, a tuż przed podwojami Centrum Kultury dostrzec można kolejne wieże kwiatowe – co ciekawe, „letnie” nasadzenia z pelargonią mają się świetnie jeszcze w połowie października – gratulujemy osobom dbającym o zieleń – pielęgnacja na szóstkę!

 

wieże kwiatowe ażurowe dekoracje kwietniki miejskie terra jesień śmigiel 2

Śmigiel | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Kliknij, by zobaczyć sylwetki wszystkich uczestników plebiscytu – klik

zobacz więcej zdjęć ze Śmigla – kliknij, by powiększyć miniaturę:

 

Śmigiel | źródło: www.wiezekwiatowe.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz