Śmigiel Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Ósma edycja plebiscytu Terra Flower Power dobiegła końca. Polskie miasta rywalizowały o miano Najpiękniej Ukwieconego od 1 lipca do 26 sierpnia. Mieszkańcy Śmigla od początku niestrudzenie walczyli o podium dla swojej miejscowości i nie oddali prowadzenia już do samego końca ­– 1160 oddanych głosów to pewne zwycięstwo!

69348214 1952280448205982 5557810225030889472 n

Zielona strona miasta

O tym, jak ważna jest zieleń w naszych miastach nie trzeba nikogo przekonywać. Aby wyłonić i nagrodzić miasta, które najbardziej dbają o zielone akcenty w swoich przestrzeniach, autorzy bloga Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group już po raz ósmy zorganizowali fotograficzny plebiscyt.

Konkurs przeprowadzony na facebookowym profilu facebook.com/inspirowani/ oraz pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2019 po raz kolejny wzbudził ogromne zainteresowanie, a łączna liczba 6427 oddanych przez Internautów głosów najlepiej o tym świadczy.

Dziesiątki pięknych miast

Od 1 lipca trwał etap zbierania zgłoszeń. Po miesiącu w szrankach stało już 64 miasta z całej Polski. Pośród uczestników znalazły się zarówno metropolie, jak i niewielkie miejscowości – każda z imponującą aranżacją swoich przestrzeni. Z pierwszym dniem sierpnia ruszyło głosowanie, a ostatecznie, po zaciętej walce na podium znalazły się trzy najpiękniej ukwiecone miasta: Śmigiel (1160 głosów), Września (1071 głosów) oraz Grodzisk Mazowiecki (897 głosów).

Poznaj pełną listę wyników ósmego plebiscytu Terra Flower Power

wszyscy zwyciezcy szablon

Najpiękniejsi stanęli na podium

Na zwycięskie miasta czekają nagrody: do Śmigla trafi wieża kwiatowa H2000. To samo miasto zyska pamiątkową statuetkę, a także stanie się plenerem dla sesji zdjęciowej, której efektem będzie fotografia do kalendarza miejskiego Terra na rok 2020. Września otrzyma donicę miejską Plane Ring Lux, a Grodzisk Mazowiecki: donicę Gianto 120 – wszystkie nagrody trafią do miast jeszcze tej jesieni, w pełni ukwiecone za sprawą partnerów plebiscytu firmy Substral oraz szkółki roślin ozdobnych Ulińscy.

nagrody 2019 4

Widzimy się za rok

Dziewiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power przeszła do historii. Kolejne miejskie zmagania o tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta już za rok.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz