Słoneczne dodatki do wnętrz

Co prawda nie jest to zima stulecia, jednak ani zakres temperatur, ani ilość słońca nie nastrajają optymistycznie. Powiedzmy sobie szczerze: jest szaro, ponuro i zimno. Najlepszą obroną jest atak, dlatego stawiamy na kolorowe, soczyste dodatki, które najskuteczniej wyleczą zimową chandrę:

Brussels HerbsŹródło: www.makeithome.pl

Leczenie światłem

Fototerapia, czyli terapia światłem, to skuteczna forma leczenia zimowej depresji. Światło o odpowiednim natężeniu i barwie poprawia nastrój, koi zmysły, a także dodaje energii. Dlaczego więc nie zdecydować się na modne lampy do wnętrz, które nie tylko stanowią źródło światła, ale są też atrakcyjne dla oka?

lampy Nuno'niŹródło: www.makeithome.pl

Co ważne, kolor podświetlania dekoracji od nuno’ni niemal nie jest ograniczony: za sprawą modułu RGB gama kolorów osiąga do kilku tysięcy możliwości. Najnowsze pomysły na walkę z zimową depresją to lampy o zwariowanych kształtach kuli, sześcianu, choinki, zakręconego sopla, a nawet… kamienia. Przewrotna forma i przyjemne światło to podwójnie skuteczny oręż w walce z zimową chandrą.

podświetlana choinka kevin (6)Źródło: www.makeithome.pl

Lecznicza moc natury

Nic tak nie poprawia nastroju jak kontakt z naturą. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprosić do swojego otoczenia nie tylko piękne rośliny, ale również piękne donice. Pojemniki wykonane z polietylenu są estetyczne i funkcjonalne – na tyle lekkie, by w każdej chwili zmienić ich ustawienie, a takim małym przemeblowaniem dodatkowo poprawić sobie nastrój.

podświetlana donica ricola nunoniŹródło: www.makeithome.pl

Żywe, soczyste kolory donic i mebli marki nuno’ni czy Elho to prawdziwy zastrzyk energii! Tęsknisz za słońcem? Wybierz pojemniki na rośliny i wyposażenie wnętrz od włoskiej marki Slide, by poczuć się jak na słonecznej wyspie…

meble Slide-blosŹródło: www.makeithome.pl

Małe jest piękne

W pięknym otoczeniu zimowa chandra nie straszna. Otocz się kolorowymi gadżetami od Elho, a Twoja codzienność zyska nowego charakteru. Przykład? Miętowa misa, a w niej soczyste czerwone jabłka – trudno o lepszy symbol lata! Jeśli to zakupy poprawiają Twój nastrój, wybierz się na nie z modną torbą Lizzy, która jest na tyle solidna, że bez problemu przetrwa nawet największe sklepowe szaleństwo.

Elho lizzy bag xlŹródło: www.makeithome.pl

A może lubisz gotować i w taki sposób walczysz z gorszym nastrojem? Doniczki na zioła od Elho to nie tylko możliwość wygodnego serwowania aromatycznych dodatków, ale także miłe dla oka formy i kolory. Lubisz zapach bazylii w środku zimy? Posadź ją w soczyście zielonym pojemniku!

brussels herbs elhoŹródło: www.makeithome.pl

Pamiętaj, że wszystkie dodatki od Elho są wykonane z polietylenu, materiału nie tylko lekkiego i mocnego, ale również przyjaznego środowisku! Nie pozwól, by walka z zimową chandra odbywała się kosztem Matki Natury i zrezygnuj z dekoracji, które nie poddają się recyklingowi.

Elho lizzy bag xlŹródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Zapisz