Skrzynie kwiatowe – mocne uderzenie zieleni!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jak szybko i pięknie udekorować przestrzeń publiczną? Niepozorne skrzynie kwiatowe, a tyle możliwości! Miasto pełne kolorów zapewnią solidne i wytrzymałe formy, które przetrwają każdą pogodę i w atrakcyjny sposób podkreślą walory architektury.

Francuskie skrzynie kwiatowe Atech dostępne w czterech rozmiarach to rozwiązanie dla tych, którzy szukają komfortowych sposobów pielęgnacji roślin i gwarancji, że produkt będzie całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

skrzynki kwiatowe atechŹródło: www.atech-pl.eu

Nowoczesne systemy mocowań, które można dopasować do każdego podłoża, zostały opracowane tak, by uniemożliwiały kradzież czy przewrócenie skrzyni. Z kolei konstrukcja podwójnego dna ułatwia czyszczenie, przedłuża żywotność kwiatów i zapewnia oszczędność czasu w opiece nad roślinami.

skrzynki kwiatowe atech holandia V580 (2)Źródło: www.atech-pl.eu

Dodatkiem jest specjalna wkładka Culture Tub, dzięki której szybko można zmienić ukwiecenie bez demontażu kwietnika.

Skrzynki kwiatowe Atech A1200Źródło: www.atech-pl.eu

Czy wiesz, że:

  • Skrzynki kwiatowe Atech pozwalają na nieograniczone możliwości aranżacji – można je łatwo montować na balustradach, murkach, barierkach miejskich
  • Wkładka Culture Tub wykonana jest z polietylenu – materiału niezwykle odpornego na wszelkie uszkodzenia. Jest również wyposażona w system otworów przelewowych, które zapobiegają gniciu roślin przy nadmiarze wody (na przykład po dużych ulewach).

Skrzynki kwiatowe AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Skrzynki kwiatoweŹródło: www.atech-pl.eu

skrzynki kwiatowe atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

 

 

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz