1

Rozświetlmy sobie święta

Szukasz kreatywnego sposobu na świąteczną dekorację biurowej przestrzeni? Wbrew utartym tradycjom, nastrojowe ozdoby nie muszą ograniczać się do klasycznych choinek i świecących łańcuchów. A co powiesz na to, żeby zwykłe świąteczne drzewko zastąpić nowoczesną, designerską choinką?

Świąteczny nastrój w biurze

Wystrój pomieszczenia bezpośrednio przekłada się na wydajność pracowników, którzy spędzają w biurze większość dnia. Aby biuro było przyjazne pracownikom, potrzebna jest chociażby namiastka rodzinnej atmosfery. Tym bardziej, że coraz większymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jednakże, czasu na organizację i przystrojenie przestrzeni biurowej pozostało już niewiele. Dlatego dziś podpowiadamy, jak łatwo wprowadzić świąteczny nastrój do biura, a także podarować pracownikom wyjątkowy prezent…

Choinka nie musi gubić igieł

Pomocne w tym przypadku mogą okazać się duże choinki LightTree, które z łatwością stworzą świąteczny, przytulny klimat w każdym biurze. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są estetycznie wykonane, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych i różnych wymiarach. Co więcej, dzięki nim uniknąć można uciążliwego porządkowania bałaganu, jaki zwykle towarzyszy tradycyjnemu drzewku. Podświetlana choinka Terra Christmas nie zajmie wiele miejsca, nawet jeśli usytuowana zostanie w ciągach komunikacyjnych. Inwestycja w choinkę LightTree to  podwójna korzyść: dekoracja nie tylko doskonale wygląda, ale również jest energooszczędna.

Funkcjonalność i design

Duże, podświetlane choinki to znakomity świąteczny element, jakiego nie może zabraknąć w przestrzeni biurowej. To także wspaniały podarunek dla pracowników, który przyniesie im radosne święta. Podświetlane choinki można usytuować w biurowych wnętrzach oraz na zewnątrz obiektów. Co więcej, możemy na nich umieścić logo firmy lub świąteczne życzenia dla wszystkich pracowników i gości.

Pamiętać warto, że z punktu widzenia zarówno pracodawcy jak i pracownika, biuro to miejsce szczególnie istotne. Dobrze i ciekawie zaprojektowane nie tylko wprawi w dobry nastrój, zachęci do twórczego myślenia, ale też zwiększy wydajność pracy. Oprócz tego może stanowić unikalną wizytówkę, dlatego warto zadbać o jego wyjątkowy wystrój na czas świąt.