Rozmiar ma znaczenie!

28 sierpnia 2012
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czyli jak TerraForm udowadnia, że duży może więcej…

Na kilku znanych portalach pojawiły się już informacje o najnowszej kolekcji designerskich donic TerraForm. Firma udowadnia, że duży może więcej.

Portal ekspertdesign.pl pisze: „Duże donice znakomicie nadają się do dekorowania przestrzeni, zarówno tych wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Uważa się je za nowoczesne spojrzenie w stronę architektury miejskiej”.

Przeczytaj cały artykuł

Natomiast na portalu sztuka-wnetrza.pl możemy przeczytać: „Miłośnicy ogrodów i zielonych tarasów z pewnością docenią tę propozycję. Donice w rozmiarze XXL dają nieograniczone możliwości aranżacji zielonych kompozycji, sprawiając, że nabiorą one zupełnie nowego wymiaru. Ponadto, różnorodność kształtów donic trafi zarówno w gusta zwolennikach klasycznych rozwiązań, jak i miłośników nowoczesnego designu”.

Przeczytaj cały artykuł

Z kolei z portalu regiodom.pl dowiemy się, że: „W dużych donicach możemy mieć kwiaty, drzewa i nie tylko. Mają one różne rozmiary, kształty i kolory. Największa donica z kolekcji ma 184 cm wysokości. Można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Efektywnie kształtują architekturę krajobrazu, dzielą daną przestrzeń. Są nawet w stanie przysłonić mniej atrakcyjne widoki w naszym przydomowym ogrodzie. Przełamują monotonię”.

Przeczytaj cały artykuł

Na kolejnym portalu archirama.pl również przeczytamy o dużych donicach i ich zastosowaniu: „Donice. Dom, ogród, ulica, to dopiero początek architektonicznej przygody donic. Kwiaty i drzewa to jedynie mała część tego, czym możemy je wypełnić. Natomiast różnorodność donic i doniczek, ich kształtów, rozmiarów i kolorów to najlepszy dowód na to, że donica może z powodzeniem zastąpić betonowy klomb i stać się elementem miejskiego designu”.

Przeczytaj cały artykuł

Czytaj więcej na temat kolekcji TerraForm

Życzymy ciekawej lektury!duże doniceŹródło: Archiwum Terra

Dodaj komentarz