Rewolucja w małej architekturze

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Latarnie i słupy energetyczne trakcji tramwajowej to niezbędny element miejskiego krajobrazu. W większości mają surowy, techniczny wygląd. Czemu tego nie zmienić i nie wykorzystać ich także w drugiej funkcji?

extravase volta terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

Przecież można umieścić na nich kwiaty! Donica na latarnie Extravase ½ Volta to prawdziwa rewolucja! Donica Extravase ½ Volta marki to innowacyjny element, który pozwala zaaranżować słupy na miejskich placach. Mnogość kolorów, w jakich jest dostępny, a także rewolucyjny projekt to skuteczne sposoby do podniesienia estetyki otoczenia.

Innowacyjność donicy Extravase ½ Volta polega na jej doskonale przemyślanej konstrukcji. Pojemnik w rzeczywistości składa się z dwóch bliźniaczych elementów, które po połączeniu i zamocowaniu na latarni tworzą donicę o okrągłej podstawie, w całości opasającą dolny fragment słupa.

extravase volta terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

Wizerunek miasta jest na tyle ważny, że nie można psuć go mało estetycznymi latarniami. Nawet jeśli dany słup nie zachwyca swoją formą, można łatwo odmienić go, stosując odpowiednie rozwiązania. Donica Extravase ½ Volta maskuje podstawę lampy i jej mankamenty, np. mało estetyczną instalację elektryczną. Zamiast zniszczonej powierzchni słupa, przechodnie mogą więc cieszyć oko niebanalnym widokiem latarni wyrastającej z kwitnącej donicy.

extravase volta terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

W przestrzeni miejskiej liczy się również bezpieczeństwo i jakość. Tym co wyróżnia produkty donicę Extravase ½ Volta spośród wielu innych pojemników na kwiaty jest nie tylko świetna jakość, ale także sposób jej mocowania. Pozwala one na wprowadzenie kwiatów na praktycznie na każdą latarnie i słup bez uszkadzania jej powierzchni bądź zakłócania pracy. Sam pojemnik został wykonany z polietylenu, co sprawia, że jest niesamowicie wytrzymały, a jednocześnie lekki – montaż nie sprawia więc żadnego problemu.

extravase volta terraform (1)Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz