Rekordowy plebiscyt!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jeszcze dwa dni temu zastanawialiśmy się, czy padnie rekord w plebiscycie „Terra Flower Power -Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”. I stało się! Do zmagań przyłączyło się już ponad 80 miast.

Oświęcim

Zeszłoroczną edycję plebiscytu podsumowaliśmy jako wielki sukces – wówczas zgłosiło się ponad 50 polskich miejscowości, które chciały pochwalić się swoim ukwieceniem. W tym roku, jeszcze na dzień przed zakończeniem nadsyłania zgłoszeń, możemy powiedzieć, iż ustanowiliśmy nowy, wspaniały rekord!

Niemożliwym jest określenie konkretnej liczby zgłoszeń, gdy ta nieustannie się zwiększa, co świadczy o tym, jak bardzo zmieniła się nasza przestrzeń publiczna. Przeszło 80 uczestników to najlepszy dowód na to, że Polska staje się coraz piękniejsza, a natura odgrywa w naszym życiu istotną rolę.

Wszystkie zgłoszenia można oglądać w zakładce plebiscyt 2013, a już w najbliższy piątek zainicjujemy zmagania na portalu Facebook, gdzie za pośrednictwem aplikacji na profilu Inspirowani Naturą odbędzie się głosowanie. Już teraz zapraszamy do czynnego udziału i śledzenia miejskich zmagań.

Terra Flower Power

Do zakończenia etapu zgłaszania miast pozostała jeszcze ponad doba – czy liczba uczestników przekroczy okrągłą setkę? Zachęcamy do wspólnego ustanowienia kolejnego rekordu i już teraz dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie plebiscytem.

Poniżej prezentujemy niewielki zarys tego, jak prezentują się polskie miasta na zgłoszonych fotografiach:

Nowy Targ

Terra Flower Power

Zielona Góra

Przypominamy o cennych nagrodach: dla zwycięzcy przewidzieliśmy miejsce na jednej z kart kalendarza Terra na rok 2014, do miasta trafi również konstrukcja kwietnikowa H2000. Dla kolejnych dwóch miejscowości przygotowaliśmy atrakcje takie jak: donica miejska Extravase 100 oraz bon wart 1000 zł na zakup produktów z oferty firmy Terra. Bonami zakupowymi oraz ekologiczną torbą Lizzy Bag XL od Elho nagrodzimy również trzech wybranych autorów zdjęć.

Więcej informacji znajduje się tutaj oraz w regulaminie.

Ursynów


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz