Ranking „Najpiękniejszych miast w Polsce”

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Znamy już wyniki plebiscytu na „Najpiękniejsze miasto w Polsce”.

Szukanie najpiękniejszego miasta w Polsce rozpoczęło się dokładnie w poniedziałek, 16 lipca br., na naszym blogu. Wówczas wszyscy chętni mogli zgłosić swoje miasto do udziału w plebiscycie. Zasady nie były trudne, wystarczyło zrobić zdjęcie produktów w przestrzeni miejskiej organizatora plebiscytu, czyli firmy Terra, która zajmuje się kształtowaniem małej architektury miejskiej, i wysłać do nas.

Do plebiscytu zgłoszono 54 miasta. Inicjatorami udziału w plebiscycie były głównie urzędy miast. W końcu komu może bardziej zależeć na wizerunku swojej miejscowości?

W późniejszym etapie wszystkie zgłoszone miasta mogły rozpocząć bój o głosy swoich mieszkańców, a także osób, które są fanami ich miejscowości. Na licznych oficjalnych stronach urzędowych, a także na stronach fanowskich na facebooku danych miejscowości pojawiły się informacje zachęcające do głosowania.

Rywalizację wygrał Szubin, który uzyskał ponad 5 tys. głosów! Zwycięzcy serdecznie gratulujemy. Osobom, które zgłosiły swoje miasto oraz głosowały, dziękujemy za udział w plebiscycie 🙂

Resize of DSC03677

A tak prezentuje się ranking 12 „Najpiękniejszych miast w Polsce”:

1.Szubin (5220 głosów)

2. Szprotawa (5134 głosów)

3. Oświęcim (2742 głosów)

4. Warszawa Dzielnica Ursynów (2615 głosów)

5. Borek Wlkp. (956 głosów)

6. Wronki (548 głosów)       

7. Białystok ( 379)

8. Radomsko (186 głosów)

9. Wejherowo (181 głosów)

10. Puławy (171 głosów)

11. Tymbark (95 głosów)

12. Wąbrzeźno (86 głosów)

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

2 komentarze do “Ranking „Najpiękniejszych miast w Polsce””

Dodaj komentarz