Przestrzenne konstrukcje na Euro

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nie masz pomysłu, jak zorganizować Euro w swoim mieście? Dziś przedstawię kilka skutecznych pomysłów na to, jak poprzez przestrzenne konstrukcje na Euro wprowadzić do miast atmosferę godną Mistrzostw Europy.

Na rynku pojawiła się kolekcja Terra2012®, która została zaprojektowana w porozumieniu z Klientami oraz architektami krajobrazu, którzy codziennie wpływają na wizerunek polskich miast. Inspiracją najnowszej kolekcji przestrzennych konstrukcji na Euro są oczywiście zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Dzięki temu elementy te doskonale wpiszą się w klimat zbliżającej się imprezy piłkarskiej.

Jednocześnie pomogą współtworzyć atmosferę oraz ułatwią dostęp do szeroko pojętej informacji. Wszystkie modele można łączyć ze sobą, uzyskując tym samym mnogość możliwości aranżacyjnych. Do jej produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie oraz najwyższej klasy materiały.

Nawet najnowocześniejsze stadiony i Strefy Kibica nie gwarantują udanych
Mistrzostw Europy. Do tego potrzebna jest wyjątkowa atmosfera…

Gama TerraBall to konstrukcja przestrzenna na Euro w kształcie ogromnej piłki nożnej dedykowana na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To jedyna tego typu forma architektoniczna, która wprowadza w przestrzeń miejską akcent imprezy piłkarskiej. Występuje jako niezależny element wolnostojący, z możliwością obsadzenia roślinnością dzięki czemu stworzymy kwiatowe piłki na Euro lub forma zamknięta – skonstruowana z modułów pleksi, o dowolnym kolorze i nadruku.

TerraBall może być wysoka na 3 metry i ważyć 150 kg.

[nggallery id=1]

Stadiony, Strefy Kibica, setki tysięcy ludzi z wielu krajów, niesamowity entuzjazm, dialogi
w różnych językach, odmienne kultury – to wszystko może prowadzić do masowej dezinformacji…

Gama TerraPlayers jest nowoczesnym połączeniem funkcjonalności obiektów małej architektury oraz stylistyki nawiązującej do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Znajdziemy tutaj znaki informacyjno-kierunkowe: przestrzenne modele piłkarzy wraz z powierzchnią informacyjną. Są to jedyne tego typu formy – dedykowane na Mistrzostwa, służące jako źródła informacji masowej – kierunkowej oraz organizacyjnej – w przestrzeni miejskiej. TerraPlayers to różnorodność nośników informacji, mnogość modeli piłkarzy oraz ogromna funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu spójnej stylistyki.

[nggallery id=2]

Bardzo dobra organizacja komunikacyjna, informacyjna oraz przestrzenna nie
wytworzy nastroju piłkarskiego święta na ulicach naszych miast. Potrzeba czegoś więcej…

Gama TerraArt to przestrzenne modele piłkarzy przyjmujące formę nowoczesnych rzeźb. Idealnie wkomponują się w przestrzeń miejską, nadając jej charakter Mistrzostw Europy. Bogactwo form oraz ich prosta, spójna stylistyka sprawiają, że możemy bardzo prosto łączyć poszczególne produkty, upiększając tym samym architekturę miejską. TerraArt to elementy niezwykłe, które odpowiednio wkomponowane stanowią integralną, wyróżniającą się część przestrzeni, dzięki swojej formie i nowoczesnemu designowi.

[nggallery id=3]

 

 

Dodaj komentarz