Przed nami 8. Plebiscyt Terra Flower Power – wspólnie wybierzmy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To już prawie wakacje, zatem czas rozpocząć ósmą edycję plebiscytu, w którym wybieramy miasto z najbardziej efektownymi roślinnymi dekoracjami. Czy zeszłoroczny rekord ze Świnoujścia zostanie pobity? A może nadmorska miejscowość obroni pozycję lidera? Przekonamy się już niebawem!

Pierwszego lipca ponownie rozpoczynamy zbieranie fotograficznych zgłoszeń z polskich miast. Ponownie wyczekujemy do sześciu ujęć od jednego autora, niezmiennie również umieszczamy je w galeriach uczestników, które zostaną opublikowane w specjalnej zakładce na blogu Inspirowanych Naturą.

wieże kwiatowe ukwiecenie miasta świnoujście 1

Najpiękniej Ukwiecone Miasto 2018 – Świnoujście

Kliknij w grafikę, by zgłosić swoje miasto do konkursu – w wiadomości e-mail załącz do 6 zdjęć jego ukwiecenia.

zgłoś

W tym roku planujemy jednak małą nowość:  w trosce o uczciwość głosowania postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na naszym profilu na Facebooku (www.facebook.com/inspirowani). Mechanizm głosowania jest w pełni bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” pod konkretnym zdjęciem, reprezentującym miasto w Plebiscycie. To efekt naszych dążeń do tego, by uniknąć prób fałszowania wyników i ułatwić udostępnianie treści. Tegoroczne głosowanie rusza 1 sierpnia, trwa do 26 sierpnia.

terra flower power kalendarium

Niezmiennie przewidzieliśmy szereg atrakcyjnych nagród zarówno dla Najpiękniej Ukwieconych Miast, jak i autorów nadesłanych zdjęć. Zwycięskie miasto otrzyma konstrukcję kaskadową H2000 oraz gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2020. Drugie miasto zyska dużą donicę Gianto Sito (albo Tablo lub Plane Ring Lux) a trzecie – donicę Gianto 120 Classic. Nagrody główne przekazała nam firma Terra Group.

Toruń H2000 Rynek Surfinie wieże kwiatowe terra

Nagroda główna – kaskadowa konstrukcja kwietnikowa h2000

Z kolei upominki dla autorów 10 najlepszych fotografii wręczymy po zakończeniu plebiscytu, wybierze ich Kapituła Organizatora (również spośród tych, które nie pojawiły się w galerii na Facebooku). Nagrody dla osób prywatnych przekazał nam sklep internetowy Make it Home.

Brussels Herbs

Nagroda dla autorów 10  najpiękniejszych zdjęć: doniczka na zioła marki Elho

Strona galerii zostanie uruchomiona już niebawem – bądźcie czujni!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Statuetka dla Najpiękniej Ukwieconego Miasta


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz