Przecław Najpiękniej Ukwieconym Miastem!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Znamy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce – jest nim Przecław, który wybory zakończył z wynikiem 396 głosów na koncie. Pokonał wszystkich rywali, jednak wcale nie było łatwo!

Terra Flower Power

Plebiscyt rozpoczęliśmy już nieco ponad miesiąc temu, od 1 sierpnia, przez kolejne dwa tygodnie zbieraliśmy i umieszczaliśmy w galerii nadsyłane fotografie prezentujące ukwiecenie polskich miast.

Następnie przyszedł czas na zaangażowanie mieszkańców miast: od 15 do 31 sierpnia, za pośrednictwem aplikacji na facebookowym profilu Inspirowani Naturą mogliście oddawać głosy na dowolnie wybraną spośród 87 zgłoszeń fotografię. To był czas pełen ogromnych emocji! Szala zwycięstwa przechylała się na różne strony, by ostatecznie zatrzymać się na zdjęciu prezentującym ukwiecenie z Przecławia. Niewiele mniej popularny okazał się Łabiszyn oraz Wieluń, które to zajęły dwa kolejne miejsca w notowaniu.

Ostateczny ranking oraz nagrody, jakie przewidzieliśmy dla pierwszej trójki:

1. Przecław – (396 głosów) kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000 oraz prezentacja w kalendarzu Terra na rok 2014

Terra Flower Power

2. Łabiszyn – ( 323 głosy) duża, wytrzymała donica miejska Atech Extravase 100

Terra Flower Power

3. Wieluń – (181 głosów) bon na zakupy z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł

Terra Flower Power

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Pragniemy również podziękować za tak znaczne zainteresowanie naszym plebiscytem – 87 zgłoszeń z każdego zakątka kraju oraz setki oddanych głosów to najlepszy dowód na to, że cenicie sobie kontakt z naturą.

…Ale to nie koniec konkursowych emocji, bo najpóźniej do środy spośród osób, które nadesłały do nas zdjęcia wyłonimy trzech zwycięzców, których nagrodzimy ekotorbami Lizzy Bag od Elho oraz bonami rabatowymi na zakupy w sklepie internetowym makeithome – śledźcie nas uważnie, nie przegapcie wyników!

Plebiscytowe emocje już niemal na finiszu, jednak mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja spotka się z równie dobrym przyjęciem!

Poniżej prezentujemy fotografie ze zwycięskiego Przecławia:

Terra Flower Powerfot. UM Przecław

Terra Flower Powerfot. UM Przecław

Terra Flower Powerfot. UM Przecław

Dodaj komentarz