Prędzej miłość zwiędnie!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Święto zakochanych już niebawem – to ostatnie chwile, by zadbać o odpowiedni dowód swoich uczuć. Klasyczne rozwiązania nigdy nie wyjdą z mody: kwiaty zawsze są strzałem w dziesiątkę.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Na nic jednak dowód miłości, który przemija po kilku dniach! Kwiaty wręczane w tym szczególnym dniu powinny być tak samo silne i wieczne jak emocje i uczucia. Dla wybranki serca najlepszym dowodem miłości będą kwiaty, które przetrwają lata i będą rozwijać się, dając kolejne powody do radości.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Warto pamiętać, że doniczkowa wersja, w przeciwieństwie do kwiatów ciętych jest długowieczna, a efektowny pojemnik znacznie podnosi urok prezentu.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Donice powinny być jednak dopasowane do kwiatów – również mogą być elementem prezentu. Warto postawić na pojemniki w odcieniach gorącej czerwieni, która podkreśli uczucie. Równie skuteczne będą donice kwiatowe w kontrastowych kolorach, które ciekawie uwydatnią barwę kwiatów.

donica Brussels Diamond Round ElhoŹródło: www.terraform.pl

Sposobem na to, by zapewnić kwiatom doskonałe warunki bez nadmiernego wysiłku są donice kwiatowe Elho, na przykład model Brussels Diamond Round wyposażony w system nawadniania. W ten sposób można cieszyć się zdrowymi roślinami… a jedyny wysiłek wkładać w pielęgnowanie uczucia, które symbolizują.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Donice Elho mają również wkładkę uprawną, która sprawia, że przesadzanie roślin może odbywać się bezpośrednio wewnątrz pojemnika, bez tworzenia bałaganu, rozsypanej gleby, szybko i sprawnie. Pojemniki są lekkie, więc zmiana ich ustawienia może być dyktowana chwilowym impulsem.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Eleganckie klasyczne kształty donic Elho: Brussels Diamond High lub modelu Milano Diamond odpowiednio podkreślą rangę prezentu. Pojemniki w intensywnych barwach sprawdzą się w roli dekoracji pomieszczenia – przez wiele lat w niezmienionej formie będą przypominać o uczuciu.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

A dla miłości szczególnych rozmiarów: duża donica Mon Amour marki Slide. Ten pokaźny pojemnik w kształcie serca może być samodzielnym podarkiem, pojemnikiem na lód lub po prostu dodatkiem do konkretnych kwiatów. Jego podświetlana wersja będzie również oryginalną lampą podłogową, która będzie zawsze przypominać o niegasnącym uczuciu.

donica mon amour slideŹródło: www.terraform.pl

donica mon amour slideŹródło: www.terraform.pl

Przypominamy: kwiaty wręczone w walentynki są wyjątkowe – dowodzą szczególnego uczucia. Warto zapewnić im odpowiednią oprawę i stały dostęp do życiodajnej wody, a sobie zagwarantować wygodę i elegancki dodatek do wnętrza!

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pldonica mon amour slide
Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz