Porozmawiajmy przy stole!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Wypoczynek pośród kwiatów w samym środku miasta? Przerwa na lodowy deser podczas spaceru? A może kilka chwil z czasopismem tuż pod Ratuszem? To wszystko jest możliwe, ale…

…spełniony musi być jeden warunek. Włodarze miasta zadbali  o jedną z najważniejszych potrzeb jego mieszkańców: potrzebę istnienia miejsc wypoczynku i kontaktu z naturą. W miejscach, gdzie liczy się funkcjonalność i kompaktowe rozmiary, odpowiedzią na takie zapotrzebowanie stają się donice miejskie Gianto Tablo, czyli model z funkcją stołu – w sam na szybki posiłek, idealnie dla stabilnego ustawienia gorącego kubka z kawą, optymalnie dla laptopa, tableta i innych urządzeń, które mamy w zwyczaju użytkować, będąc „na mieście”.

mobilne donice miejskie gianto tablo gianto sito terraform (1)

źródło: www.terraform.pl

Czy wiesz, że…

Gianto Tablo to duża donica kwiatowa do przestrzeni miejskich i nie tylko. Wykonana z najwyższej jakości tworzywa, na okrągłej podstawie, z przystosowaniem do transportu wózkiem paletowym – jej montaż jest prosty i szybki. Gianto ma szeroki wachlarz zastosowań: może być nie tylko stolikiem, ale też niebanalną dekoracją.

donice miejskie gianto tablo gainto sito terrafom (3)

źródło: www.terraform.pl | Stadtgemeinde Leonding

donice-gianto-tablo-sito-meble-miejskie

źródło: www.terraform.pl | Stadtgemeinde Leonding


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz