Pomysł na… lakierowane donice

donica Cono Brill Terraform.pl
Mówią, że nie wszystko złoto, co się świeci… ale niektóre połyskujące dodatki są bardzo cennym nabytkiem, a ich obecność całkowicie zmienia charakter wnętrza.

donica Cono Brill Terraform.pl

Źródło: www.terraform.pl

Przekonaj się, że najmodniejsze lakierowane donice to dobry początek udanej metamorfozy każdego pomieszczenia! Białe donice lakierowane są idealne do mniejszych wnętrz. Po pierwsze: jasny kolor w połyskującym wydaniu będzie odbijał światło, a więc optycznie powiększy również mniej rozległe pomieszczenie.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.makeithome.pl

Donice lakierowane marki TeraPlast lub Elho chętnie są też stosowane w dużych wnętrzach, a zwłaszcza w tak zwanych salonach kuchennych. To pojemniki nowoczesne, ale nie tak 'chłodne’ jak te o matowym wykończeniu. Są eleganckie, ale ich ostateczny charakter zależy od pozostałych dodatków.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.makeithome.pl

Przykład? Jeżeli wybierzemy czerwone lakierowane donice i minimalistyczne meble, stworzymy wnętrze o nowoczesnym charakterze. Jeżeli te same lakierowane pojemniki połączymy z drewnianą podłogą i takimi samymi meblami, barwnymi dodatkami i modnymi zasłonami, powstanie przytulny salon w bardziej tradycyjnym wydaniu.

donice elho Brussels Diamond HighŹródło: www.makeithome.pl

Lakierowane donice od Elho dają dużo możliwości w wyborze pozostałych elementów, ponieważ pasuje do nich większość dodatków. Świetnie będą wyglądały w zestawieniu z drewnianymi meblami, a nawet bardzo popularnym w ostatnich latach betonem architektonicznym. Nie trzeba bać się innych elementów z połyskiem: stal nierdzewna w towarzystwie lakierowanych donic Elho będzie wyglądała bardzo stylowo.

 

brussels diamond high elho donice terraform

Źródło: www.makeithome.pl

Przez wielu najchętniej we wnętrzach z połyskującymi dodatkami stosowane są białe ściany. Niekiedy pojawiają się kolorowe fragmenty ścian w stonowanych barwach lub pastelach. Uwaga: do łask wracają fototapety: lakierowane donice doskonale wyglądają na ich tle.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.makeithome.pl

Niemal w każdym wnętrzu można tak zaaranżować ustawienie dodatków, aby znaleźć miejsce dla pojemników z połyskiem – może to być donica Milano Diamond lub Brussels Diamond High od Elho. Wybierając pojemniki warto pamiętać, że wszystkie modele marki nuno’ni dostępne są również w wersji lakierowanej!

donica Brussels Diamond Round ElhoŹródło: www.terraform.pl