Podsumowaliśmy plebiscyt Terra Flower Power!

Tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power był wyjątkowy pod wieloma względami. Niespotykana dotąd liczba oddanych głosów, równie ogromna liczba uczestników, a także sposób jego podsumowania przejdą do historii.

Na gali rozdania nagród 19 września zjawili się zdobywcy podium, miasta z nagrodą Organizatora oraz partnerzy wydarzenia. Wszystko w klimatycznym otoczeniu zielonogórskiej winiarni Bachus i w akompaniamencie intrygujących opowieści na temat historii okolicy. Pośród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Najpiękniej Ukwieconych Miast w Polsce – nagrody osobiście odebrali włodarze Świnoujścia, Wrześni oraz Augustowa. W winiarni z przyjemnością powitaliśmy również laureatów Nagrody Organizatora z Kęt oraz Ciechanowa. Głos zabrali również przedstawiciele zielonogórskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz pan Czesław Fiedorowicz, przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Gala rozdania nagród w plebiscycie Terra Flower Power była doskonałą okazją to tego, by osobiście spotkać się z osobami reprezentującymi miasta uczestniczące w konkursie, a przede wszystkim: ich mieszkańców. Z przyjemnością wyruszyliśmy w filmową podróż i wysłuchaliśmy minirelacji na temat kondycji zieleni w Świnoujściu, Wrześni oraz Augustowie. Sekrety pięknej aranżacji przestrzeni zdradzili nam również włodarze Kęt i Ciechanowa. W międzyczasie wszyscy zwycięzcy mogli udzielić wywiadu dla magazynu Lider Biznesu – jednego z partnerów wydarzenia. Po tym, jak nakarmiliśmy nasze oczy pięknymi widokami, przyszedł czas na strawę dla ciała – lokalne przysmaki były strzałem w dziesiątkę!

Wszyscy goście opuścili Zieloną Górę nie tylko z dyplomami, ale również pamiątkowymi zestawami win wprost z okolicznej winnicy. Mamy nadzieję, że opuściliście spotkanie w równie dobrych, jak my nastrojach, pełni motywacji do zmieniania swoich okolic na (jeszcze) lepsze – serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zgłoszenia Waszych miast również do kolejnej edycji plebiscytu. Do zobaczenia za rok!

Zajrzycie do fotogalerii ze spotkania podsumowującego tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power. A już niebawem zaprosimy Was do obejrzenia filmu upamiętniającego nasze spotkanie!