Podsumowaliśmy plebiscyt Terra Flower Power!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power był wyjątkowy pod wieloma względami. Niespotykana dotąd liczba oddanych głosów, równie ogromna liczba uczestników, a także sposób jego podsumowania przejdą do historii.

Na gali rozdania nagród 19 września zjawili się zdobywcy podium, miasta z nagrodą Organizatora oraz partnerzy wydarzenia. Wszystko w klimatycznym otoczeniu zielonogórskiej winiarni Bachus i w akompaniamencie intrygujących opowieści na temat historii okolicy. Pośród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Najpiękniej Ukwieconych Miast w Polsce – nagrody osobiście odebrali włodarze Świnoujścia, Wrześni oraz Augustowa. W winiarni z przyjemnością powitaliśmy również laureatów Nagrody Organizatora z Kęt oraz Ciechanowa. Głos zabrali również przedstawiciele zielonogórskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz pan Czesław Fiedorowicz, przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego.

plebicyt terra flower power podsuomowanie 2018 14

Gala rozdania nagród w plebiscycie Terra Flower Power była doskonałą okazją to tego, by osobiście spotkać się z osobami reprezentującymi miasta uczestniczące w konkursie, a przede wszystkim: ich mieszkańców. Z przyjemnością wyruszyliśmy w filmową podróż i wysłuchaliśmy minirelacji na temat kondycji zieleni w Świnoujściu, Wrześni oraz Augustowie. Sekrety pięknej aranżacji przestrzeni zdradzili nam również włodarze Kęt i Ciechanowa. W międzyczasie wszyscy zwycięzcy mogli udzielić wywiadu dla magazynu Lider Biznesu – jednego z partnerów wydarzenia. Po tym, jak nakarmiliśmy nasze oczy pięknymi widokami, przyszedł czas na strawę dla ciała – lokalne przysmaki były strzałem w dziesiątkę!

plebicyt terra flower power podsuomowanie 2018 16

Wszyscy goście opuścili Zieloną Górę nie tylko z dyplomami, ale również pamiątkowymi zestawami win wprost z okolicznej winnicy. Mamy nadzieję, że opuściliście spotkanie w równie dobrych, jak my nastrojach, pełni motywacji do zmieniania swoich okolic na (jeszcze) lepsze – serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zgłoszenia Waszych miast również do kolejnej edycji plebiscytu. Do zobaczenia za rok!

plebicyt terra flower power podsuomowanie 2018 18

Zajrzycie do fotogalerii ze spotkania podsumowującego tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power. A już niebawem zaprosimy Was do obejrzenia filmu upamiętniającego nasze spotkanie!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Podsumowaliśmy plebiscyt Terra Flower Power!”

  1. A my dziękujemy za wspaniałą gościnę i mile spędzony dzień.
    Pozostało nam czekać w Świnoujściu na pięknie ukwieconą wieże kwiatową- naszą główna nagrodę ?

    Odpowiedz
    • …a my czekamy na zdjęcia z „powitania” wieży w mieście 😉 Również było nam bardzo miło, że nas odwiedziliście!

      Odpowiedz

Dodaj komentarz