Pochwal się ukwieconym miastem

Pochwal się ukwieconym miastem

9 lipca 2012


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już tradycja! Po raz kolejny firma Terra® organizuje plebiscyt na najlepiej ukwiecone miasta w Polsce.

Kwiaty w mieście są jednym z najbardziej efektownych elementów dekoracyjnych w miejscach użyteczności publicznej. Wiedzą również dobrze o tym włodarze miast, deweloperzy i zarządy wspólnot mieszkaniowych, którzy coraz częściej wychodzą z założenia, że miejsce, w którym odpoczywamy i spędzamy większą cześć życia rodzinnego powinno być dla nas przyjazne. Dlatego Klienci firmy Terra® wykorzystują efekt naturalnych kwiatów, aby mieszkańcy miast cieszyli się pięknem każdego następnego dnia.

Firma Terra® chce więc docenić takie postępowanie, dlatego również i w tym roku organizuje znany już plebiscyt.

Wszystkich mieszkańców miast oraz Klientów, którzy zakupili lub wykorzystali w tym roku produkty firmy Terra®  i chcą się pochwalić efektem, jaki dzięki kwiatom ich przestrzeń miejska zyskała, serdecznie zapraszamy do przesyłania do końca lipca zdjęć

na adres: foto@terra-pl.eu

Spośród nadesłanych zdjęć (prezentujących efekt ukwiecenia miast) dzięki użytkownikom blogu, którzy będą oddawać swoje głosy na dane miasto, zostanie wyłonionych 12 zwycięzców!

„Najpiękniejsze miasta w Polsce” w ramach nagrody mogą zostać przedstawione w popularnym kalendarzu na rok 2013. Co więcej, spośród zgłoszeń wylosujemy 20 osób, które otrzymają kalendarz ze zwycięskimi miastami!

A tak prezentowały się najlepiej ukwiecone miasta w Polsce w kalendarzu na rok 2012.

« »

Dodaj komentarz