Plebiscyt Terra Flower Power – wspólnie wybierzmy najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Już 2 lipca rusza siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power. W wyborze najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce może wziąć każdy. Wystarczy chwycić za aparat i wybrać miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Czekają cenne nagrody!

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Kolejne miejskie zmagania ruszą już 2 lipca! Do zabawy zapraszamy zarówno mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne. Plebiscyt organizowany jest przez blog Inspirowani Naturą przy współpracy z firmą Terra Group, a jego celem jest nie tylko wybór i nagrodzenie Najpiękniej Ukwieconego Miasta, ale również scalenie miejskich społeczności we wspólnym wspieraniu ich Małych Ojczyzn. To również sposób na podkreślenie roli natury w naszym codziennym, zurbanizowanym otoczeniu.

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić miasto do plebiscytu? Od 2 lipca wystarczy przesłać do sześciu fotografii prezentujących ukwiecenie przestrzeni publicznych na adres konkurs@terra-pl.eu. Po zakończeniu etapu zgłoszeń, w sierpniu, wspólnie wybierzemy najpiękniej zaaranżowane miejscowości – każdy Internauta może głosować raz dziennie i wspierać swojego faworyta poprzez udostępnianie dedykowanych materiałów promocyjnych.

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Uwaga! Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć.

Czy warto? Oczywiście! W tym roku miasta będą walczyć o wyjątkowe nagrody: wieżę kwiatową H2000donicę Gianto Tablo oraz donicę Gianto 120. Dodatkową nagrodą jest pełne ukwiecenie dekoracji, dostarczone przez szkółkę Ulińscy oraz profesjonalne podłoże wraz z nawozami marki Substral – partnerów wydarzenia. Najpiękniej Ukwiecone miasto zostanie zaprezentowane w kalendarzu miejskim Terra na rok 2019, a także trafi na łamy magazynu Lider Biznesu jako przykład godnego naśladowania zagospodarowania wspólnych przestrzeni.

nagrody terra flower power2018

Trzy Najpiękniej Ukwiecone Miasta, organizatorzy, a także partnerzy i patroni medialni plebiscytu spotkają się na uroczystej gali, która odbędzie się pod koniec września tego roku.

Przygotowujemy również nagrody gwarantowane dla każdego, kto weźmie udział w plebiscycie: autor zdjęcia, a tym samym zgłoszenia otrzyma 5% rabatu w sklepie Make it Home, osoba głosująca zgarnie dodatkowe 10%, a każdy, kto zechce być na bieżąco z wydarzeniami i zapisze się do newslettera, otrzyma kolejne 20% zniżki – UWAGA, rabaty łączą się!

Brussels Herbs

Brzmi atrakcyjnie, jednak to nadal nie wszystko – autorzy 10 najciekawszych zdjęć mogą zyskać doniczki ziołowe Brussels Herbs od Elho oraz nawóz marki Substral. Dla autora najlepszego zdjęcia szykujemy warzywnik od tego samego producenta.

ogród marzeń

Podsumowanie ubiegłorocznego plebiscytu robi wrażenie. W czasie trwania szóstej edycji Terra Flower Power w 2017 r. blog Inspirowani Naturą odwiedziło ponad 33 830 tys. osób, a udział wzięły 84 miasta. Ostatecznie zwyciężył Pułtusk (rekordową liczbą: 18 992 głosów), drugie miejsce zajęły Strzelce Opolskie (16 955 głosów), a trzecie Świnoujście (16 078 głosów). Czy zeszłoroczny rekord głosów zostanie pobity? Przekonamy się niebawem!

terra flower power podium 2017

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium, sposób i miejsce, w którym można podziwiać swoje miasta oraz głosować na nie, znajdziecie na stronie plebiscyt.inspirowaninatura.pl.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz