Plebiscyt Terra Flower Power na ostatniej prostej. „Lajkujesz”- głosujesz!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Niemal 15 tysięcy – tyle głosów oddaliście wyłącznie na pierwszą dziesiątkę uczestników tegorocznego plebiscytu Terra Flower Power. Choć nadal tkwimy i w osłupieniu, i w zachwycie nad Waszym zaangażowaniem, to jednak… ciągle nam mało! Ale wszystko przed nami, głosowanie trwa jeszcze do czwartku!

Jak głosować w plebiscycie Terra Flower Power?

To banalnie łatwe i praktycznie nie wymaga żadnego wysiłku. Wszystko odbywa się, tak zwyczajne „lajkowanie” zdjęć w serwisie Facebook. Nie wymagamy żadnego logowania, udostępniania danych ani innych deklaracji. Wystarczy jeden „klik” i gotowe. Aby zagłosować, wystarczy, że posiadasz konto na wspomnianej platformie. Przejdź do specjalnej galerii konkursowej, do której link znajdziesz. klikając  w poniższą grafikę:

zaglosuj

…następnie wyszukaj miasto lub miasta, które chcesz wesprzeć swoim głosem. Kliknij „lubię to” (lub inny znacznik reakcji, bowiem liczą się one wszystkie) i to wszystko. Opcjonalnie możesz również pozostawić swój komentarz bądź udostępnić zdjęcie – w ten sposób zwiększasz jej zasięg, a wybrany uczestnik ma jeszcze większe szanse na wygraną.

terra flower power

Tę prostą czynność wykonały już tysiące internautów! Choć łatwo nie było, to udało nam się ich zliczyć – sama pierwsza dziesiątka uczestników zdobyła równo 14 774 „lajków”1 – niesamowite! Dziękujemy za każdy Wasz głos i każdy komentarz, jaki pojawił się w plebiscytowej galerii. dajecie najlepszy dowód na to, jak ważna jest zieleń w naszym otoczeniu!

Poznaj pierwszą trójkę plebiscytu Terra Flower Power2

Pozostała główna stawka plebiscytu 3
4.Łobez – 1223 głosy
5.Elbląg – 1205 głosów
6.Hrubieszów – 970 głosów
7.Stalowa Wola – 738 głosów
8.Grodzisk Mazowiecki – 736 głosów
9.Kętrzyn – 555 głosów
10.Września – 474 głosy
Głosy można oddawać jeszcze do czwartku 19.08. Licznik zatrzymamy o godzinie 18:00 (w tym celu wykonamy tzw. „print screen” oraz nagramy film z wynikami, aby stworzyć niepodważalne zestawienie wyników), a już 10 minut później oficjalnie ogłosimy zwycięskie podium. Szczegółowa lista głosów zostanie przedstawiona już w piątek rano – śledź nasze kanały Social Media, bo będzie się działo! Chcesz poznać wszystkich uczestników? Wystarczy, że przejdziesz na stronę plebiscytu Terra Flower Power, gdzie zebraliśmy wszystkie nadesłane do gry zdjęcia. W ten sposób możesz jeszcze lepiej ocenić ukwiecenie ulic i skwerów. Aby to zrobić, wystarczy, że klikniesz  w ten link – klik.

Co czeka na zwycięzców plebiscytu Terra Flower Power?

To już dziesiąta edycja zabawy, dlatego dobrze wiemy, że walka będzie bardzo zacięta…. i nic dziwnego. W tym roku trzy zwycięskie, Najpiękniej Ukwiecone miejscowości otrzymają nagrody o łącznej wartości 16 tysięcy złotych. Będą to bony na zakup nowych dekoracji kwiatowych z oferty firmy Terra Group. W ten sposób w przestrzeni pojawi się jeszcze więcej kwietników czy donic XXL (lub skrzyń kwiatowych), a to już doskonała podstawa to tego, by już za rok starać się o kolejne zwycięstwo w zabawie!
Tuż po zakończeniu najważniejszej części zabawy uhonorujemy również autorów zdjęć z trzech miast z podium. Najważniejsze szczegóły na poniższej grafice. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie również w tym miejscu – klik.
terra flower power

Regulamin https://bit.ly/21-regulamin

Nagrody https://bit.ly/21-nagrody

Lista uczestników https://bit.ly/uczestnicy_21

#terraflowerpower

 

1,2,3 – stan na 17.08, godzina 19:40


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz