Plebiscyt Terra Flower Power – dodatkowy tydzień zgłoszeń!

25 lipca 2016
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Już przeszło sto pięknych polskich miast przystąpiło do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego i cenne nagrody. Chętnych do zaszczytnego miana jest jednak na tyle wielu, że postanowiliśmy przedłużyć etap zgłoszeń!

terra flower power

Setka wspaniałych

Już od 4 lipca wraz z najpiękniejszymi miastami w Polsce tworzymy galerię uczestników plebiscytu Terra Flower Power. Przeszło sto pozycji w tym kwitnącym zestawieniu najlepiej dowodzi tego, jak ważna jest natura w naszych rodzimych miejscowościach. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo absorbująca jest nieustanna troska o stan miejskich dekoracji, dlatego tym bardziej cenimy sobie udział każdego z miast w zabawie – wierzymy, że „małe zwycięstwo” ma miejsce już w momencie zazielenienia wspólnych przestrzeni i sprawienia, by stawały się coraz bardziej przyjazne mieszkańcom.

Chcemy dać szansę każdemu, kto chce zgłosić swoje miasto do plebiscytu, dlatego oficjalnie przedłużyliśmy etap zgłoszeń jeszcze do piątku 29 lipca. Skorzystaj z poczty e-mail i adresu konkurs@terra-pl.eu lub wyślij zdjęcia przez formularz kontaktowy widoczny z prawej strony.

Kalendarium plebiscytu znajdziesz po kliknięciu w tym miejscu.

kalendarium-2016-1

Czy padnie rekord?

Wszyscy lubimy bić rekordy… a ten możemy zdobyć wspólnie! Każdy z nas chce przecież, by pięknie ukwieconych, estetycznych i funkcjonalnie zaaranżowanych miast było możliwie jak najwięcej! W poprzedniej edycji plebiscytu Terra Flower Power mieliśmy przyjemność gościć 98 uczestników, a dwa lata temu zanotowaliśmy rekord: aż 118 pięknych miast. Czy w tym roku uda się przekroczyć i tę granicę? Wszystko zależy od Was! Chwyćcie za aparaty fotograficzne i zróbcie kilka zdjęć roślinnym dekoracjom od firmy Terra, których nie brakuje w Waszych miejscowościach – więcej o zasadach przeczytacie tutaj – klik.

Cenne nagrody

Aby uhonorować miejscowości, które podjęły się ukwiecania wspólnych przestrzeni i wzięły udział w zabawie, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Przewidzieliśmy zarówno nagrody rzeczowe w postaci wież kwiatowych Terra, będących doskonałym sposobem na kontynuację imponującej roślinnej dekoracji, jak honorowe gratyfikacje. Tytuł Najpiękniej Ukwieconego i gwarantowane miejsce w kalendarzu miejskim Terra Group są ogromnym powodem do dumy! Kliknij tutaj, by przeczytać o nagrodach.

nagrody 20162

Niedługo głosowanie

Jeszcze do piątku 29 lipca czekamy na zgłoszenia miast, które chcą zawalczyć o tytuł Najpiękniej Ukwieconego oraz o cenne nagrody rzeczowe. Już w poniedziałek 1 sierpnia rusza głosowanie! Zapraszamy do oddawania głosów na swoich faworytów za pomocą specjalnego przycisku, który pojawi się w galeriach uczestników na stronie konkursu plebiscyt.inspirowaninatura.pl.

Patronem medialnym plebiscytu Terra Flower Tower jest magazyn Slow Life Food & Garden.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2016

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2015

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz