Plebiscyt Terra Flower Power 2019 – Śmigiel nagrodzony!

To już niemal miesiąc od zakończenia plebiscytu Terra Flower Power, dlatego najwyższy czas, by nagrodzić zwycięzcę – miasto Śmigiel. W miniony piątek, 27.09 odwiedziliśmy panią Burmistrz, Małgorzatę Adamczak oraz wszystkich odpowiedzialnych za dobrostan zieleni miejskiej.

Wraz z reprezentacją organizatora: firmy Terra Group oraz naszego bloga na miejsce dotarła również nagroda główna – wieża kwiatowa h2000, w pełni ukwiecona za sprawą patronów wydarzenia: szkółkę roślin ozdobnych Ulińscy oraz markę Substral, która dostarczyła profesjonalne podłoże. Na ręce Pani Burmistrz została przekazana również pamiątkowa statuetka oraz dyplom – mamy nadzieję, że będzie on przypominał o sukcesie miasta przez wiele kolejnych lat, a także stanie się motywacją do dalszego rozwoju… I ponownego udziału w plebiscycie.

 

Zobacz relację video z przekazania nagrody:

Jesienny kwietnik stanął w centrum miasta, otoczony przez piękną zieleń. Tak schludne zagospodarowanie okolicy jedynie utwierdziło nas w przekonaniu, że laur zwycięstwa przypadł w doskonałe ręce. Gratulujemy wspaniałej aranżacji zieleni, schludnych trawników i pieczołowicie pielęgnowanych kwiatów – to wszystko sprawia, że przemierzając Polskę, nie sposób zapomnieć o urokliwym Śmiglu. Nasze słowa uznania kierujemy również do wyjątkowo zaangażowanych mieszkańców – bez Was sukces miasta w plebiscycie nie byłby możliwy. Życzymy sobie, aby więcej rodzimych miasteczek mogło pochwalić się tak zgraną społecznością!

Nagroda główna zdobi Śmigiel, tym samym tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power oficjalnie przeszedł do historii. Liczymy, że już za rok ponownie będziemy mogli powitać Śmigiel w gronie uczestników konkursu.

Kliknij, by zobaczyć sylwetki wszystkich uczestników plebiscytu – klik