Plebiscyt Terra Flower Power 2019 – Śmigiel nagrodzony!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To już niemal miesiąc od zakończenia plebiscytu Terra Flower Power, dlatego najwyższy czas, by nagrodzić zwycięzcę – miasto Śmigiel. W miniony piątek, 27.09 odwiedziliśmy panią Burmistrz, Małgorzatę Adamczak oraz wszystkich odpowiedzialnych za dobrostan zieleni miejskiej.

Wraz z reprezentacją organizatora: firmy Terra Group oraz naszego bloga na miejsce dotarła również nagroda główna – wieża kwiatowa h2000, w pełni ukwiecona za sprawą patronów wydarzenia: szkółkę roślin ozdobnych Ulińscy oraz markę Substral, która dostarczyła profesjonalne podłoże. Na ręce Pani Burmistrz została przekazana również pamiątkowa statuetka oraz dyplom – mamy nadzieję, że będzie on przypominał o sukcesie miasta przez wiele kolejnych lat, a także stanie się motywacją do dalszego rozwoju… I ponownego udziału w plebiscycie.

 

Zobacz relację video z przekazania nagrody:

Jesienny kwietnik stanął w centrum miasta, otoczony przez piękną zieleń. Tak schludne zagospodarowanie okolicy jedynie utwierdziło nas w przekonaniu, że laur zwycięstwa przypadł w doskonałe ręce. Gratulujemy wspaniałej aranżacji zieleni, schludnych trawników i pieczołowicie pielęgnowanych kwiatów – to wszystko sprawia, że przemierzając Polskę, nie sposób zapomnieć o urokliwym Śmiglu. Nasze słowa uznania kierujemy również do wyjątkowo zaangażowanych mieszkańców – bez Was sukces miasta w plebiscycie nie byłby możliwy. Życzymy sobie, aby więcej rodzimych miasteczek mogło pochwalić się tak zgraną społecznością!

terra flower power śmigiel 5

Nagroda główna zdobi Śmigiel, tym samym tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power oficjalnie przeszedł do historii. Liczymy, że już za rok ponownie będziemy mogli powitać Śmigiel w gronie uczestników konkursu.

Kliknij, by zobaczyć sylwetki wszystkich uczestników plebiscytu – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz