Plastic is fantastic!

Polietylen to jeden z najbardziej przyjaznych środowisku surowców. Dzisiaj przedstawiamy listę powodów, dla których warto lubić produkty z polietylenu.

plastik nuno'ni

100% recycling

Czy wiesz, że recykling polietylenu jest bardziej opłacalny niż papieru? Włókna, z których zbudowana jest jego struktura, są trwalsze niż w przypadku tego drugiego, dlatego może być wielokrotnie przetwarzany. Co więcej, jego produkcja wymaga mniej energii w porównaniu do tradycyjnego plastiku.
plastik nuno'ni

Wygoda

Dekoracje wykonane z polietylenu są niesamowicie łatwe w utrzymaniu. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne i promienie UV sprawia, że przetrwają każdą pogodę przez cały rok. Są również lekkie, dzięki czemu możesz przestawiać je do woli.

bfor soft air elho

Popularność

Świadomi producenci, którym zależy na dobru naszej planety, coraz częściej wybierają polietylen. Do takich należą między innymi polska marka nuno’ni, holenderskie Elho oraz włoskie brandy SLIDE i TeraPlast. Kolekcje ich donic i dodatków dekoracyjnych głównie składają się z polietylenowych produktów.

lampa Cubrick 40 rgb nuno'ni

Let there be light!

Użycie polietylenu w produkcji daje ogromne możliwości. To przede wszystkim szeroka gama kolorystyczna lub… odpowiednia grubość ścianek pozwalająca na przepuszczanie światła. W ten sposób powstają świecące donice czy siedziska, które mogą również służyć za lampy.

Przekonaj się sam, dlaczego warto wybrać polietylenowe dekoracje!

Green basics grow table elho
choinka Kevin nuno'ni
donica Schio Ciotola TeraPlast

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!