Piękne kwiaty – piękny rynek

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wywiad z Wiceburmistrzem Wąsosza Marcinem Kozińskim.

Na początek, może powie nam Pan, jak podobają się Panu ukwiecone konstrukcje – wieże kwiatowe?

– Co tu dużo mówić, efekt jest niesamowity, konstrukcje są idealnie przygotowane i ukwiecone.

A jak Pana zdaniem przebiegał sam montaż konstrukcji kwiatowych?

– Niestety, nie widziałem na własne oczy, jak firma montuje konstrukcje kwiatowe na rynku, ale z tego co wiem, prace przebiegały bardzo sprawnie. Nie było żadnych problemów, nikt się nie uskarżał, więc domniemam, że wszystko przebiegło tak, jak powinno.

kompleksowa usługa ukwiecenia WąsoszŹródło: Archiwum Terra

Co sądzi Pan o Kompleksowej Usłudze ukwiecenia miasta?

W ramach Kompleksowej Usługi na bieżąco otrzymywałem od przedstawiciela firmy informacje, na jakim etapie ukwiecenia są wieże kwiatowe, wraz z dokumentacją zdjęciową roślin. To dawało nam poczucie, że wiemy, na czym stoimy, a przy okazji usprawniło nasze działania w aspekcie przygotowań technicznych i organizacyjnych. Z pełną świadomością stwierdzam, że cała współpraca przebiegła prawidłowo i sprawnie. Nie mówiąc o samym efekcie, który zobaczyłem na miejscu. Jak już wspominałem, konstrukcje były znakomicie przygotowane i ukwiecone.

Skoro mówimy o efekcie, proszę powiedzieć, jak mieszkańcy Wąsosza zareagowali na ukwiecenie rynku?

– Opinie są bardzo pozytywne, czego szczerze mówiąc, się nie spodziewałem. Ale skoro są piękne kwiaty, to jest i piękny rynek. Na ogół przy wszelkich inwestycjach pojawiają się słowa krytyczne, mające na celu oczernić władze za ich działania, jednak nie tym razem… Można śmiało powiedzieć, że ukwiecony rynek robi wrażenie na mieszkańcach i cieszy oko wszystkich.

komplksowa usługa ukwiecenia WąsoszŹródło: Archiwum Terra

Kwiaty są w mieście już ponad miesiąc, jak Pan dziś ocenia ich stan?

– Efekt, który otrzymaliśmy od Państwa w dniu realizacji, jest taki sam miesiąc później. To potwierdza moje zdanie, że jeśli rośliny zostaną przygotowane przez specjalistów, to zdecydowanie dłużej zachowują dobrą kondycję. Oczywiście trzeba o nie dbać, aby nie straciły swoich walorów, zostaliśmy jednak dobrze poinstruowani przez Państwa firmę, jak  dbać i pielęgnować kwiaty. Pilnie stosujemy się do wszystkich wskazań.

Wieże kwiatoweŹródło: Archiwum Terra

Czy Pana zdaniem warto inwestować w Kompleksową Usługę ukwiecenia miasta?

– Pewnie, że warto. Dzięki Kompleksowej Usłudze otrzymaliśmy nie tylko doradztwo, dokumentację zdjęciową ze szklarni, gdzie konstrukcje były ukwiecane oraz stały kontakt z firmą, ale również, a może przede wszystkim poczucie, że jesteśmy traktowani jako bardzo poważny kontrahent, partner i to niezależnie od wielkości zamówienia. Domyślam się, że tych kilka konstrukcji, które zamówił Wąsosz, to nie jest dla Państwa jakaś zawrotna kwota, a mimo wszystko byliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie i rzetelnie.

Bardzo miło usłyszeć takie słowa, ale proszę mi wierzyć, w oczach firmy nie ma dużych i małych Klientów. Każdy partner handlowy jest równie ważny i obsługiwany na takich samych zasadach. W końcu to nasi Klienci tworzą wizerunek firmy. Naszą najlepszą promocją jest satysfakcja Klienta i natychmiastowy efekt ukwiecenia miasta, który każdy może zobaczyć. Wróćmy jednak do Kompleksowej Usługi,  moje ostatnie pytanie,  którego nie mogę nie zadać. Czy w dalszej perspektywie przewidują Państwo współpracę z naszą firmą?

– Tak jak już wspominałem, dla nas najistotniejsza jest jakość obsługi i efekt, który w tym wydaniu jest oszałamiający i co najważniejsze natychmiastowy. W przyszłym roku na pewno zdecydujemy się na ukwiecenie zakupionych już konstrukcji. Jeśli uda nam się dokończyć wymianę oświetlenia, to na każdej lampie w ramach Kompleksowej Usługi na rynku pojawią się konstrukcje wiszące od firmy Terra®. Jeżeli jednak nie uda nam się, to na 100% wrócimy do tematu w roku 2014. W końcu warto inwestować w sprawdzone i gwarantowane rozwiązania.

Dziękujemy za rozmowę

Rozmawiała Marta Antos przedstawiciel firmy Terra®


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz