1

Pabianice mają Flower Power!

terra flower power 2014

118 miast, tysiące oddanych głosów i 1 zwycięzca! Po pełnym emocji miesiącu zbierania głosów już wiemy, że Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce zostały Pabianice – gratulujemy!

terra flower power 2014Wszyscy wiemy, jak ważna w naszym życiu jest natura, jednak nie zawsze możemy się nią otaczać. Chcąc docenić starania miast, które wychodzą naprzeciw temu problemowi i wprowadzają rośliny do swoich przestrzeni, już po raz kolejny zorganizowaliśmy plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się 1 lipca – wówczas ruszyliśmy ze zbieraniem zgłoszeń. Ostatecznie do zmagań przystąpiło 118 pięknie ukwieconych polskich miast. Wraz z 1 sierpnia uruchomiliśmy specjalną aplikację konkursową, poprzez którą zbieraliśmy głosy.

Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu są Pabianice – 398 oddanych na to miasto głosów zapewniło pewną wygraną. Na drugim miejscu podium uplasowały się Siemiatycze (291 głosów), a trzecie miejsce zajął Karczew, który do ostatniej chwili walczył o wygraną z Trzebnicą, która ostatecznie zakończyła zmagania na 4 pozycji.

terra flower power 2014Aby docenić starania zwycięskich miast, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody:

plebiscyt terra flowe power 2014Gratulujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie dziękujemy głosującym za udział – tak ogromne zaangażowanie z Waszej strony to najlepszy dowód na to, jak bardzo ważna jest natura w naszym życiu.

Zachęcamy do oglądania galerii konkursowej, a także już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji plebiscytu – wspólnie pokażemy, że nasze miasta mają ogromny Flower Power!

Miejsce 1: Pabianice

Pabianice
Autor: Jolanta Bednarska

Pabianice
Autor: Jolanta Bednarska

Miejsce 2: Siemiatycze

Siemiatycze

Siemiatycze
Autor: UM Siemiatycze

Miejsce 3: Karczew

Karczew
Autor: UM Karczew

Karczew
Autor: UM Karczew

A oto pełen ranking plebiscytu Terra Flower Power 2014 – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce

plebiscyt_wyniki