Ostatnia szansa na 16 tys. zł. dla Twojego Miasta!

terra-flower-power-najpiekniej-ukwiecone-miasto-w-polsce

Żary, Wągrowiec,  Kęty, Nowa Sól, Żagań – to tylko kilkoro spośród coraz bogatszej listy uczestników plebiscytu Terra Flower Power. Uświetnijmy ten jubileuszowy, DZIESIĄTY plebiscyt rekordową liczbą zgłoszeń – to ostatnie dni na nadesłanie zdjęć.

Za nami niemal pełen miesiąc etapu zgłoszeń do DZIESIĄTEGO plebiscytu Terra Flower Power. Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce ponownie wyłonimy spośród fotograficznych zgłoszeń nadesłanych do nas przez mieszkańców oraz miłośników rozmaitych rodzimych zakątków. Jeszcze do soboty czekamy na kolejne paczki zdjęć od Was – czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Czy miasto z największym Flower Power jest już w grze?

…tego nie wiemy, tym bardziej, że jeszcze do soboty 31.07 można zgłaszać kolejne miasta do plebiscytu Terra Flower Power. Każde zgłoszenie nagradzamy prezentem gwarantowanym, równie wiele mamy do zaoferowania dla samych miast, a co za tym idzie: również i mieszkańców.  A jest o co walczyć. W tym roku, chcąc uświetnić DZIESIĄTĄ już edycję plebiscytu, wraz ze współorganizatorem konkursu, firmą Terra Group, podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu wyróżniania Najpiękniej Ukwieconych Miast. W miejscu nagród rzeczowych stawiamy na vouchery (na zakupy z oferty firmy Terra Group) o wartości kolejno:

9 tysięcy złotych dla zwycięzcy

4,5 tysiąca złotych dla miasta z drugiego miejsca podium 

2,5 tysiąca złotych dla miejscowości zamykającej główną stawkę

 

Ale-Ale – nie mogliśmy również zapomnieć o Mieszkańcach, od których to właśnie wypływa inicjatywa zgłoszenia miasta  do plebiscytu Terra Flower Power. Każdy autor fotograficznego zgłoszenia otrzyma od nas i zaprzyjaźnionego sklepu online www.makeithome.pl kod rabatowy upoważniający do zakupów z rabatem w wysokości 30%.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

DODATKOWO – grono autorów zgłoszeń z trzech zwycięskich miast zgranie po 100 zł na zakupy w naszym zaprzyjaźnionym, wyżej wspomnianym sklepie online. Szczegóły tegorocznego rozdania na grafice poniżej:

terra flower power

 

Do tej pory zgłosiły się między innymi te miasta:

…czy Twoje miasto jest już pośród nich?

Terra Flower Power trwa. Ostatnia szansa na grę

Jakie mamy plany na najbliższe kilka dni?  Bardzo intensywne. Na fotograficzne zgłoszenia z miast czekamy jeszcze do końca lipca. Każde zdjęcie trafia do indywidualnej galerii dostępnej tutaj – klik. Przypominamy, że wszystkie biorące udział w plebiscycie miasta mogą liczyć na tworzone przez nas specjalne grafiki promocyjne zachęcające do głosowania.

Już w sierpniu na naszym profilu w serwisie Facebook (klik) rozpocznie się oficjalnie głosowanie. Aby oddać ważny głos, a tym samym wesprzeć swoje miasto w grze o nagrody, wystarczy „polajkować” (liczą się wszystkie rodzaje reakcji) reprezentujące je zdjęcie, które pojawi się galerii z głosowaniem. Najważniejsze szczegóły i adresy poznacie już niebawem.

terra flower power

Walka na kwiaty jest bezpieczna

Każe ze zgłoszonych do zabawy miast, a także nasz tegoroczny regulamin i kalendarium wydarzeń znajdziecie na stronie wydarzenia:  www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021. Co ważne, nadsyłane maile-zgłoszenia mogą być anonimowe – wystarczy użyć pseudonimu w formularzu lub treści wiadomości. Na żadnym z etapów zabawy nie wymagamy również żadnego udostępniania danych osobowych ani tym bardziej uiszczania opłat – całość jest w pełni bezpieczna i nie ingeruje w faceookowe walle głosujących.

 

Masz czas jeszcze do soboty! Nagrody czekają i na Ciebie, na na Twoją okolicę!
Regulamin  ➡ klik 
Nagrody ➡ klik 
Lista uczestników ➡ klik