Ostatni dzień zgłoszeń

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power 2015. Ponad 70 miast już nadesłało swoje zdjęcia – czekamy jeszcze na Twoje!
Koniec zgłoszeń

Pomysł

Ideą plebiscytu Terra Flower Power jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych miast w Polsce. W szranki o ten tytuł co roku staje kilkadziesiąt miejscowości, jednak zwycięzca może być tylko jeden. W ubiegłych latach byli to Szubin, Przecław oraz Pabianice.

Radomyśl Wielki

fot. UM Radomyśl Wielki

Termin zgłoszeń

Tylko jeszcze dziś czekamy na spóźnialskich. Fotografie można wysyłać na adres konkurs@terra-pl.eu lub za pomocą formularza znajdującego się w prawej kolumnie na blogu, które później pojawią się w galerii plebiscytu. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.

Stryków

fot. Anna Walawender

Głosowanie

W poniedziałek na profilu na Facebooku ruszy aplikacja konkursowa, w której każdy użytkownik będzie mógł oddać jeden głos na każde miasto. Aplikacja jest tak skonstruowana, aby oszukiwanie było niemożliwe. Dzięki niej konkurs będzie odbywał się na zasad fair play. Głosowanie będzie trwało przez 3 tygodnie do 24 sierpnia. Następnego dnia oficjalnie poznamy zwycięzców.

A czy Twoje miasto ma Flower Power? Zgłoś je już teraz!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz