Od projektu do efektu, czyli kompleksowa usługa dla miast

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Opracowanie projektu, wybór roślin, a następnie opieka nad młodymi sadzonkami i nasadzenia to etapy, które należy przejść, by móc cieszyć się pięknie ukwieconym miastem. Samodzielna realizacja wszystkich kroków bywa jednak uciążliwa i wymaga niemałego doświadczenia – warto powierzyć ją profesjonalistom!

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Rozwiązaniem pozwalającym łatwo, szybko, a przede wszystkim efektownie ukwiecić przestrzenie publiczne jest Kompleksowa Usługa firmy Terra, w ramach której wszystkie obowiązki związane z realizacją planu biorą na siebie najlepsi fachowcy.

wieże kwiatowe terra cieplice ukwiecenie (5)

Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Po pierwsze: projekt

Pierwszy etap polega na stworzeniu kompleksowego planu, w którym zawarte zostaną wszystkie najbardziej istotne kwestie. Grono najlepszych architektów krajobrazu podda analizie charakter przestrzeni i wybierze najlepsze wieże kwiatowe i opracuje ich rozmieszczenie. To właśnie teraz powstaje wizualizacja umożliwiająca poznanie finalnego efektu, a także wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Faza projektu to również moment doboru materiału roślinnego, optymalnego w pielęgnacji, jak i sposobie kolorystycznego komponowania się z okoliczną architekturą.

Po drugie: ukwiecenie

Ogrodnicy, który wcześniej zajmują się doborem kwiatów, na tym etapie poświęcą się jego nasadzeniem oraz pielęgnacji. Pod ich czujnym okiem rośliny będą się rozwijać, by za jakiś czas w pełni ukwiecone wieże kwiatowe mogły trafić do miasta. Aby umożliwić stałą kontrolę nad postępem prac, udostępniania będzie dokumentacja fotograficzna. Planowanie naturalnych dekoracji jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Po trzecie: realizacja

Wprowadzenie roślinnych dekoracji do przestrzeni publicznej będzie przebiegać szybko i łatwo, dzięki czemu osiągnięty zostanie natychmiastowy efekt dekoracji. Do miasta trafiają w pełni ukwiecone wieże kwiatowe, których lokalizacja została zaplanowana już na pierwszym etapie. Tu nie ma miejsca na niespodzianki – wszystko odbywa się zgodnie ze stworzonymi wcześniej założeniami. Trzeci etap Kompleksowej Usługi to nie koniec pracy ogrodników – w tym momencie służą oni niezbędnymi radami i wskazówkami pielęgnacyjnymi, które pozwolą zachować rośliny w doskonałej kondycji przez cały okres kwitnienia.

Kompleksowa Usługa TerraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Po czwarte: serwis

Koniec lata to czas na podjęcie kolejnego kroku. Kompleksowa Usługa Ukwiecenia firmy Terra na czwartym etapie obejmuje demontaż i serwis roślinnych dekoracji. Warto docenić ekspresowe tempo prac, dzięki którym codzienne funkcjonowanie przechodniów nie zostaje zakłócone, a miasto natychmiast jest przygotowane do sezonu jesienno-zimowego.  Transport i przechowanie wież kwiatowych podczas zimy to również element Usługi – dekoracje – zostaną zmagazynowane w najlepszych warunkach, tak by wiosną ponownie ukwiecić Twoje Miasto…

wiszące wieże kwiatowe terra ukwiecenie miasta świebodzin 2

Źródło: www.kompleksowausluga.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz