Nuno’ni delights

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

A to podróżnik! Najpierw odwiedzi targi Zieleń to Życie, a już chwilę później wyruszy na Wawa Design Festiwal – wszędzie go pełno i nie sposób go pominąć. Terminarz jest bardzo napięty, jednak nuno’ni jest pewien, że za każdym razem pokaże się z najlepszej strony (innej wszak nie posiada).

1

Według zapisków w osobistym kalendarzu, nuno’ni planuje pozostać w stolicy aż do 13 września. Co sprawiło, ze znalazł w swoim napiętym grafiku czas na prezentację podczas wydarzenia? Przede wszystkim jego niepowtarzalny charakter: wystawy odbędą się w postindustrialnych wnętrzach i najpopularniejszych lokalizacjach w stolicy: w słynnym Soho Factory, a także w budynku Akademii Sztuk Pięknych przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, pracowni Projektornia na Mokotowie oraz Shoow Roomie Product Placemat na Powiślu. Tam po prostu trzeba być.

wawa_logo_2015Źródło: informacja prasowa Wawa Design Days

O aktywnym udziale w festiwalu zdecydowały również jego założenia tematyczne. Tegorocznym targom przyświeca (nomen-omen) hasło: Oryginał. Organizatorzy stawiają na ciekawe wzornictwo, a także kształtowanie pośród gości dobrego smaku i niezwykle cennej umiejętności: odróżniania kopii od pierwowzoru. Niepowtarzalność to wszak najważniejsza wartość nuno’ni!

nunoni

W festiwalowym programie ujęto między innymi panele dyskusyjne, wystawy, a nawet warsztaty – kto wie, może podczas imprezy narodzi się nowy mistrz designu? Ciekawie zapowiada się Projekt Warszawiak, w ramach którego swoje umiejętności zaprezentują stołeczni artyści.

PLAKAT WAWA DESIGN FESTIWAL mała wersjaŹródło: informacja prasowa Wawa Design Days

Projektanci i przedsiębiorcy na całym świecie borykają się z licznymi podróbkami swoich produktów. Walka z nimi to mozolna praca, często nie przynosząca efektów. Podczas tegorocznej edycji Wawa Design Festiwal pokażemy jaka jest różnica miedzy ORYGINAŁEM, a kopiami lub inspiracjami. Mocno wesprzemy projektantów w kwestiach prawnych. Postaramy się pokazać dlaczego nabywanie oryginalnych produktów bardziej się opłaca – podkreślają kuratorzy Festiwalu Iwona Kowalczyk i Viol Orzechowska.

Festiwal powstaje we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa, stołecznym centrum artystycznym SOHO Factory oraz Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Tegoroczną edycję Festiwalu honorowym patronatem objęła Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wydarzeniu patronuje Narodowe Centrum Kultury.

Wawa Design Festiwal to jednak przede wszystkim niepowtarzalna okazja na to, by osobiście poznać najbardziej oryginalną kolekcję dekoracji wnętrz na polskim rynku! Chcesz stanąć twarzą w twarz z gigantycznym Gianto, poznać legendarnego Cubricka, zobaczyć księżyc, zgłębić tajemnicę pochodzenia jajka, zbadać kwadraturę Ricoli lub zakręcić się z Twisterem? Odwiedź strefę chillout nuno’ni delights podcza targów Wawa Design Days 05-13.09.2015

Nuno’ni gorączkowo szykuje się się na stołeczne targi! Przed nim dwa niezwykle ważne wydarzenia, na których wypada się pojawić każdemu miłośnikowi niebanalnego stylu i oryginalnych pomysłów na oświetlenie wnętrza – widzimy się w Warszawie!

1 komentarz do “Nuno’ni delights”

Dodaj komentarz