Nowości w menu ukwieceń – wybierz rośliny dla swojego miasta

Najnowszy przewodnik po propozycjach na miejskie ukwiecenia już jest! Menu ukwieceń dla wspólnych przestrzeni to nieodłączny oręż w walce z szarością i monotonią naszego otoczenia. Tym razem poza najpopularniejszymi „klasykami” do kanonu polecanych kompozycji włączono pomysły na jesień. Bo kto powiedział, że tylko lato może tętnić kolorami natury?

Pobierz bezpłatne menu ukwieceń dla wież kwiatowych i donic w formacie .pdf
Menu ukwieceń to poradnik dla osób, które planują ukwiecenie miejskich przestrzeni w ramach Kompleksowej Usługi Ukwiecenia. Wystarczy wybrać „swój” typ spośród wielu propozycji i zlecić jego realizację – szczegóły w tym linku – klik.

Zobacz na filmie jak działa Kompleksowa Usługa Ukwiecenia:

 

Klasyka ponad wszystko – miejskie ukwiecenia z surfinią

Surfinia to jedna z najpiękniejszych roślin stosowanych do miejskich dekoracji. Jej genezy należy upatrywać w laboratoriach japońskich naukowców, którzy zdołali wyodrębnić najbardziej pożądaną cechę petunii: piękne kwiaty i dodać do niej długie, zwisające pędy, które są ogromnym atutem podczas dekorowania przestrzeni miejskich. Surfinia kwitnie bogatą gamą kolorów: od fioletu, poprzez róż i biel. Z powodzeniem wprowadza do przestrzeni nie tylko żywe barwy, ale również piękny aromat. Jej kwiaty są wyjątkowo liczne i tworzą bujne kępy – to sprawdzona propozycja do dekoracji miast.

wieże kwiatowe terra ukwiecenie miasta kwietniki (5) Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Popularna pelargonia dla miejskich kwietników

Ta piękna roślina cieszy oko niezależnie od miejsca posadzenia: doskonale sprawdza się w skrzynkach i donicach, równie efektownie prezentuje się w wieżach kwiatowych. Czaruje bogactwem kolorów i form pokroju, ciekawie wygląda w sąsiedztwie innych gatunków. Pelargonia nie jest wymagająca: kocha i słonce, i półcień, jest wysoce odporna na niesprzyjające warunki, przez co dobrze radzi sobie w miastach. To uniwersalna propozycja dla dowolnych przestrzeni: zawsze jest gwarancją udanej dekoracji.

Kórnik | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Nowość – jesienne ukwiecenia dla wież kwiatowych i donic

Gdy tętniące kolorami lato powoli przechodzi do historii i nastaje jesień… Ulice miast nadal będą zachwycać feerią barw i form! Dekoracje, które do tej pory zdobiły przestrzeń nadal mogą bowiem spełniać swoją rolę – wystarczy jedynie ciekawy pomysł na ich obsadzenie. Możliwości jest równie wiele jak w okresie wiosenno-letnim!

wieże kwiatowe kwietniki jesienne ukwiecenie świnoujście

Świnoujście | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Pobierz bezpłatne menu ukwieceń dla wież kwiatowych i donic w formacie .pdf